GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma volim da imam fizicke kopije . Vec kad dam lovu nek imam makar sta opipati :)
    Hvala na savjetu anyway
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Bit ce u Target Shopu (BBI, -1 sprat), narucili su vec podosta kopija, trebalo bi biti dostupno na dan izlaska igre. Nazovi 062 002 003 pa rezervisi.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Ima par oglasa na PIK-u za preorder, slucajno sam neki dan naletio. Ima i neki shop na skenderiji koji nudi preorder.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bas moras imati zelju za rasipanjem para pa uzeti kod nas ovu igru.
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Vala bas.
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Vidim po netu se prosuli leaked gameplay clipovi. Je li "izašla" igra ? :lol:
     
  7. heroic

    heroic Komšija

  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Evo jedan leak :lol:

    [​IMG]
     
  9. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    HAHAHA čitam sad, pokrenuta peticija protiv dolaska GTA V na PC! HAHAHHA
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  11. rama

    rama Aktivista

    Možda šta i postignu peticijom, ne bi bilo prvi put. :mrgreen:
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja vas ne kontam, zbog cega sad ljudi NE zele GTA na PC?
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Krivo konzolašima što PC gameri dobiju džaba ono što oni plate npr. 40 eur :lol:

     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PC im donosi mozda 10% profita, tako da nije ni cudo sto im kasne igre po godinu-dvije. Dobar ovaj RDR za PC btw. :lol:
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jbte oko cega ljudi pokrecu peticije...
     
  16. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Glupo je sto svi u tim prodajnim rezultatima ubrajaju samo prodaju box verzija igara, a na PC-u je daleko veca prodaja na online servisima.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da nije bilo PC-a nebi bilo ni GTA. A to se na konzolama ne igraju piratske verzije igara jel?
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Meni i dalje nije jasno, pored svih ostalih gluposti koje se mogu ovdje pročitati, kako to da PC igrači počnu cviliti kada jedna dobra igra ne izlazi za PC. Ako već voliš igre, kupiš konzolu i zabavljaš se. Sve više imam osjećaj da ovi mutanti više vole PC, kao sam PC ( tu kutiju ) i uopšte im nije stalo do igara u smislu zabave na bilo kojoj platformi ( uključujuči i PC ).
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja koliko vidim konzolasi su ti koji cvile pa prave peticije. A i to sto imas u konzoli je modan hardwer iz PC-a tako da suti i zahvali se onima koji guraju PC industriju.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne pricaj gluposti. Prvi i drugi GTA se na PC-u i PSone pojavio u rasponu od 20 dana. A trojka je bila PS2 ekskluziva gotovo godinu dana...