Hardwarebase problematika (site)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hansel, Nov 2, 2008.

  1. Hansel

    Hansel Komšija

    Pogledaj samo tog naslova.

    Da li je do mene (u što sumnjam jer sve ostalo radi ok) ili je nešto hardwarebase nestabilan u zadnja dva dana, pogotovo danas? Nekad ne mogu nikako na stranicu a nekada veoma sporo ide?
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I kod mene malo zapinje al ipak radi!
     
  3. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    I GA i HWB zapinju pomalo danas....izgleda nesto do hostinga.
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Meni sve ok. :D
     
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Nek' si proklet.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Nemam nikakvih zvanicnih informacija, no s vremena na vrijeme bude problema na relaciji BIHnet-ostali ISP-ovi. Hansel, koji provider koristis?
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    Bihnet (ADSL).

    Edit: Danas nema nekih problema. Za sada.
     
  8. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ne znam zašto dizati frku oko toga.
    To je normalno da se ponekad desi ovakav problem, a nisu baš cesti...
    pa pretrpi malo.
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Zanimalo me je iz razloga da znam da li je do mene (pa da provjerim i pokušam srediti) ili do site-a, jer se dešavalo aktivno zadnja dva dana.
     
  10. pac

    pac Komšija

    Sinoc i jutros kod kuce na Elob-u nisam mogao otvoriti HWB, na poslu sa ADSL-om radi :?
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja sam jucer, a pogotovo sinoc imao probleme (nije se stranica nikako mogla otvoriti). Na HS-u sam.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I kod mene sinoc nije moglo,jutros sve OK. Bihnet ADSL.
     
  13. apdejt

    apdejt Overclocker

    qft
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Hoce li sada 3140 usera ovog foruma napisati da im sinoc nije radio forum?

    Komplet sajt je bio offline do jutros, ne znam cemu ovolika diskusija oko toga.
     
  15. pac

    pac Komšija

    Naravno da necemo sad svi pisati da nije radio HWB, ali dali se nije moglo kakvo obavjestenje napisati ili nesto sl. da site nece raditi?
     
  16. apdejt

    apdejt Overclocker

    Mozda i jeste pod uslovom, da je netko znao da nece raditi, a niko ne moze predvidjeti kada ce nesto odljepiti
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Host je bio u nekim problemima ocito. Rado bi napisali "ce raditi/nece raditi" da smo o istom bili obavijesteni ili imali pristup tokom spomenutog perioda.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa kad god bude hwb nedostupan,i kada god neko pita(a uvijek ih vise uleti) Enis uvijek da jasno do znanja da je do hosta,ali ipak ljudi uvijek nanovo pitaju do cega je i sto nije moglo i sl. :| ko da im ISP ne radi pa se uvijek pitaju -.- bitno da sad radi i to je to :smt006
     
  19. apdejt

    apdejt Overclocker

    Da ne otvaram novu temu:
    Ne znam da li je bilo govora o pomjeranju sata na forumu, ja nisam viidio, ali et mali info za Enisa trebalo bi ustimati vrijeme na stvarno. Sorry ak se vec raspravljalo o ovome.
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    User control panel>board prefereces i štimneš sebi da sve bude OK