Hardwarebase problematika (site)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hansel, Nov 2, 2008.

  1. apdejt

    apdejt Overclocker

    Meni je bilo gotivnije dok nisam morao klikati quick reply, ovako cu brzo potrositi garanciju na 5 000 0000 klikova misa. :)
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ni ja nisam sretan sa ovim novim rasporedom "dugmića" ma da je vjerovatno stvar navike,ubi se klikauci u view unread posts :D a stvarno ima problema sa nikovima,ustvari sa avatarima :lol: Evo apdejt od sinoc skroz promjenio izraz lica :smt003
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    View unread post je nesto najbolje sto ste mogli dodat :D Jer kad pocnem gledat nove postove, i odem nesto radit drugo, poslije se vratim novi budu samo oni od zadnje posjete, pa moram ici tamo po kategorijama gledat sta nisam procitao :D Tako da je ovako puno bolje.

    Kod extibo-a nije defaultna tema, a Enis rece da rade update samo na default-u :)
     
  4. extibo

    extibo Komšija

    Predpostavljao sam da je do toga.
     
  5. apdejt

    apdejt Overclocker

    Fakat je gotivno unread post, ali mahinalno meni opet ruka vuce na ono new posts.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo vratite da se ne mora klkinut "quick reply" :D I dalje je quick, al nek bude po starom. Nema ni quick smajlija sa strane.
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    view unread posts je bilo i prije samo nije stojalo na tom mjestu.
     
  8. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nije bilo neprocitani, vec ono neodgovoreni, ili ga bar ja nisam nikada pronasao.
    Ali ak moze glasam za to da se vrati quick reply kao sto je bilo, puno je prakticnije mada i ovo fercera bez problema.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Tacno si u pravu,bilo je neodgovoreni :D i stvarno mi se cini da su ti avatar nesto za*ebali :D
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Jos uvijek ima View unanswered posts | View active topics na lijevoj strani, ali to nije to, apdejt ti je odgovorio. Ovo unread je stvarno prakticno.
     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    Dobar je i ovaj quick reply, mada jest stari rezim bio prakticniji. Ja se jos nadam da se ovaj "shoutbox" moze bar prosiriti smajlijima, jer i ovako i onako za te napredne mogucnosti moram koristiti Full Editor pod pretpostavkom ako sam njub, pa ne znam kodove za smajlije. Sto se mene tice dobro je i ovako, dovoljno je zapamtiti tri najcesce koristena smajlija: :) , :D i :lol:
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada klikam link, ne otvara novi tab vec sadržaj ide u istom.. gdje HWB.

    Ne vidim poentu sakrivanja "prozorčića" za "quick reply" ..al dobro.

    Sto se tice dodatnih opcija, mislim da je vec odavno potrebno ubaciti opcije za citiranje i bold..svaki put moram ici u editor ili pješke unositi [/b]...
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Eh gdje je pobjeglo ono quote selected text i quote last message? :D
     
  14. apdejt

    apdejt Overclocker

    opet
     
  15. Esh

    Esh HWB

    To je uvijek problem sa phpBB i starim linkovima nakon nadogradnje. Koliko vidim, svi novi linkovi osim YouTube se uredno otvaraju u novom prozoru.
     
  16. apdejt

    apdejt Overclocker

    Eh koliko sada vidim na brzinu uredu je, ali nije jutros bilo.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Bilo bi zgodno kada bi se nesto slicno i ovde moglo napraviti:

    [​IMG]
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Dovoljno je da odaberes da ti search rezultati budu teme, a ne pojedinacni postovi.

    [​IMG]
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    S tim da izabares Search within: Topic titles only.
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Da, zaboravih to dodati :mrgreen: