Heroes of Newerth

Discussion in 'Igre i konzole' started by hurmash1ca, Aug 28, 2009.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    posalji meni cdkey jedan,imas vec unesen mail ovdje :)
     
  2. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Ko jos nije dobio kljuc a trazi neka mi posalje mail na pm.
     
  3. tepsijash

    tepsijash Novi član

    ko to tebe natjera da igras ? xD
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma


    niko,nego hocu da zaigram pa da mogu kak treba pljuvat :smt003 a trazim kljuc jer vidim da nestaje,pa reko nek stoji,mozda nekad i poigram,kad krenu moju MMO igrat :D

    OffTopic:ak treba tebi il hurmi GM na gareni,javite se na pm,il na klijentu il na sms ;)
     
  5. MARE-NBGD

    MARE-NBGD Guest

    moze li meni kod?? nemogu nigde da nadjem .. ako ima neko neka mi posalje na [email protected]
    hvala unapred :smt002
     
  6. Neske62

    Neske62 Novi član

    E ako moze i meni code ortak mi rekao da mu je neko poslao pa ako moze i meni pa da pikamo unapred hvala email [email protected]
     
  7. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Ovo dvoje su dobili, ja vise nemam keyeva nemojte slati pm-ove. Ako neko ima jos jedan neka posalje na sukam [at] sezampro [dot] rs.
     
  8. miha111

    miha111 Guest

    Jel može molim vas jedan beta key.....več sam očajan u potražnji....neznam više gdje biga nabavio.... bio bi vam jaaaaaaaaaaaako zahvalan da mi jednog udjelite...hvala

    mail: [email protected]
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Ubuduce bolje dijeliti kljuceve za igre, nego hardver :p
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    je li to u planu dijeljenje Starcraft 2 beta kljuceva? :smt007





















    Naravno da se šalim :lol:
     
  11. Neske62

    Neske62 Novi član

    Hvala za beta key Encore ali treba mi za ortaka jos 1 pa ako neko ima visak neka mi posalje na [email protected]
     
  12. kugla

    kugla Aktivista

    ko hoce da poigramo nekad add me nick: Kugla :D
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nemojte, ja sam ga addovo pa ga nikad nema xD
     
  14. kugla

    kugla Aktivista

    lol ja po cio dan igram a kazes nema me evo danas sam igrao jedno 5 sati,a tebe nema :D
     
  15. tepsijash

    tepsijash Novi član

  16. cutura

    cutura Novi član

    Ako neko moze da mi posalje jedan key, voleo bi da probam ovu igru!
    Mail: cutura [at] gmail [dot] com
    Hvala!
     
  17. mbertan1

    mbertan1 Guest

    Eeeee daj molim vas treba mi beta key, trazim vec dosta nikako da nadjem, bio bih veoma zahvalan kad bi mi neko dao. Hvala!
    evo mail : [email protected]
     
  18. cutura

    cutura Novi član

  19. petar1

    petar1 Novi član

    Jeli mi moze netko poslat neki beta key,probao sam sa facebook-om,alienwareom,ali nista,sve su vec dali, a htio bih igrat HoN. Zahvaljujen unaprijed. [email protected]
     
  20. petar1

    petar1 Novi član

    I još nešto, za AhmeT-a koji ima problema s manjkom virtualne memorije, virtualna memorija nema veze s ram memorijom koja ti se nalazi na matičnoj ploči. Virtualna memorija je memorija hard diska koja se koristi kao ram, ali ne za obične podatke, nego za grafiku. Ne znam koji operacijski sustav imas, ali ako imas windows xp, obujam virtualne momorije mozes namjestiti
    "Control Panel>System>Advanced(tab)>Performance>Settings>Advanced(tab)>
    >Virtual Memory>Change". Ja imam 1536 initial size, a 3072 maximum size.
    Preporuceno je 1534, ali ne bi trebao imati problema ako imas malo vise, ali opet ne valja ni previse,
    jer ti se uspori sistem.
    Ja bih ti preporučio da ostavis "System managed size", ali ako to ne radi namjesti malo vise, mozes i po mom jer ja nemam problema s nijednom igrom. Nemoj zaboravit pritisnit "Set" i "Ok" botune prije nego sto ugasiš. Nakon toga restartiraj kompjuter.
    Ali ako ti i dalje bude pisalo da nemas dovoljno virtualne momorije, to je greška windowsa
    (mozda je i do igre,ali budući da se drugi igrači ne žale mislim da je tvoj windows) i morat ces reinstalirat sustav.
    I još nešto, kako to da imas 800 mb pagefilea, sta to sve imas instalirano na kompu (prosjek je oko 300 i manje,osim ako imas vistu, a budući da je ja nemam, ne mogu ti pomoči s vistom), pobrisi ono sta ti ne treba a radi u pozadini. Nadam se da je ovo od pomoči, a nekome bude još što trebalo, imate moj email u postu prije.