Heroes of Newerth

Discussion in 'Igre i konzole' started by hurmash1ca, Aug 28, 2009.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    To "koji jos nije iskoristio" ne drzi vodu :)

    Pozdrav i iz Tuzle-Gradacca, maksuz :smt006
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    dam ti key pa ti sebi napravi novi acc da provjeris,ako se to može ;) uostalom,nije mi to nešto bitno,mozes mislit sta hoces :smt006
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Ima li neko utiske da napise ili je fora uletiti u beta test i osjecati se posebnim?:p
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam nikad nesto posebno dote igro, al ovo mi se cinilo kao samo usminkanija verzija. Ljepsa grafika, lakse uletit u igru, par korisnih fazona za online igranja, tipa reconnect i to je to.
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa ja, ima tih korisnih stvarcica, jako korisnih zapravo, dok je sustina Dote ostala ista. Znaci kombinacija koja pali :)

    Enise ako te bas zanima ( :D ), imas na proslim stranicama iskustava :smt003
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Mislio sam na ove "imal ko beta kiiij pliiz pliiz, pritii pliz" padobrance :)
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja sam donio svoj sud, DotA > HoN :)
    HoN tehnicki ima prednost, poput reconnecta, autobalancea i slicno, ali jednostavno igra mi nema neki car kao DotA, valjda zbog interfejsa i nedostatka Warcraftovskog elementa.
     
  8. Se5KO

    Se5KO Guest

    erm ajd dajte i meni jedan key da probam HON te da mogu prokomentisat razliku izmedju HON-a i dote xD

    [email protected]
     
  9. tepsijash

    tepsijash Novi član

  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  11. salvatore

    salvatore Guest

  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jos jedna jako kul stvar je sto igra ima nativnu podrsku za linux, samo se dl, instalira i ljepota. Nema potrebe zezat se sa kojekakvim emulatorima i cakama.
     
  13. PredobarNick

    PredobarNick Guest

    el ima koji dobar covjek da meni posalje beta key za HoN na [email protected]

    Hvala unaprijed :D :D
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Moras imati prvo 10 korisnih postova na ovom forumu :)
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo enis posto blackmailer :p :smt003
     
  16. PredobarNick

    PredobarNick Guest

    jest, izgleda :) al ostali koji imaju ispod 10 postova su dobili key u ovom topicu :) a ja ko budala trazim key vec 15 dana, naidjem na ovaj forum, vidim da je par ljudi koji imaju ispod "10 postova" dobilo key, al nvm... dzaba se trudim...
     
  17. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Dobio si key, uzivaj. :smt006

    Imam jos dvije pozivnice pa ko nije dobio neka kaze.
     
  18. Exocuss

    Exocuss Guest

    EJ stvarno bih bio zahvalan ako bi mi poslao beta key :D ovo mi se pravo igra^^ hvala unaprijed :D
     
  19. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Ej i ja bih tebi bio zahvalan ako bi ti ostavio email adresu na koju da posaljem pozivnicu :smt003 :smt006 Mozes i na pm..


    edit: otisla i ova, nema vise pozivnica za sad.
     
  20. McLaren2k

    McLaren2k Guest