Hrvati i njihovi prijevodi...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by TopniK, Aug 28, 2008.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Ja malo off topica
    What Lies Beneath - Sta Benet laze? - :lol:
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ti si jedini ON TOPIC :lol:
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Primjetio sam da ovo ''kmico'' često koristiš. Jbga, trebao bi smisliti neki novi termin, taj je već dosadio. A hajde sad pročitaj sve moje postove i pokušaj naći jesam li ja igdje tebe prozvao nekim sličnim terminom, ili, jesam li te igdje nazvao onako kako nije u redu. Nego, to samo pokazuje da si iznerviran onime što sam do sada napisao, pa sada zato pribjegavaš vrijeđanju. Isto kao kada se dvije osobe svađaju gdje jedna osoba smireno govori i argumentovano navodi zašto je u pravu, a ovaj drugi, nepismeni kreten, psuje i galami...odnosno vrijeđa.

    Hajde, ko zna, možda se nekada vidimo u Sarajevu. Vjerovatno ću te prepoznati...mali debeli debil sa velikim cvikama...lošeg imidža...hhh...drag si ti meni...upravo zbog toga što si takav kakav jesi...imalo pametan bi primjetio koliko si isfrustriran u životu...a još malo pametniji bi znao razloge...zapravo...naveo sam ih već...hhh...
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Opa, sad ne ginu Banovici. Ili Bananko banana, kako ti je draze.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Daj ba momak jesil ti bolestn? Haj majketi procitaj postove svoje jedno dva puta. Zvocas ko neka tetkica sa onoim naočaRama i iglema za heklanje "pulovera".

    O cemu ti, o ratovima zvjezdica. Nidje ba veze.. lik ti rekao da se boriš protriv vjetrenjaca a ti ufatio kakva je on lcnost.

    Ono.. debel je, luzer je, internet mu je jedini izlaz, duh je na cesti iiiiiiiiiiiiiiii ? Sta sad? Mislim... koja je tvoja svrha napadati ???

    Eto, jeste debil, zajebaje raju na forumu, mozemo mu pusit kitu ali...... koja ba poenta ??
     
  6. TopniK

    TopniK Komšija

    I šta...Uvijek se mogu registrovati sa drugim account-om i pitati šta me zanima. Kao da ću biti oštećen...hhh...Ne doživljavam ja to kao ostali...

    Nego nek si ti meni to najavio. Mogu misliti koliko si sretan...hhh...Kada me vec, svojim javljanjem vučeš za nos, da i ja nešto kažem. Ovo za sulu-a i opis njegovog fizickog izgleda je bilo samo nagađanje i zajebancija...ali za tebe to znam 100%...kako te inače momak opisa...155 cm, kost i koža, raščupana kosa i velike cvike...sav isprepadan dok razgovara, ne smije gledati u oči...hhh...nije do mene...tako te opisaše...ljudi koji te dobro poznaju...hhh...

    ...priznajem...uživam u ovome...

    Ja se ne palim na kite...

    Ok. Tvoji postovi stoje. Tu ti ne mogu i neću protuviječiti. Ali jbga, priznajem, ima ovdje i inata...hhh...
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jedno je zajebancija a drugo vrijedjanje.

    Mene si fulo.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    Samo da ti skrenem paznju.. ruzno izgleda.

    Mislim da pretjerujes a drugi te zajebavaju, ne volim nikoga prcati ali ti si dobar pijun za tako nesto. Daj ba malo se uozbilji, to je sve.
     
  9. TopniK

    TopniK Komšija

    Koga raja zajebava, Topnika? Hm...Ko li je on...Da li se autor odnosno osoba koja koristi username Topnik osjeća predmetom zajebancije. Druze, ni malo. U tome i jeste ljepota. Što niko, ama baš niko ne zna ko sam ja tako da ovdje mogu javno napisati kako se drogiram, kako sam ovisnik, kako sam jutros ukrao ''nešto'', niko nije oštećen. :)

    A slažem se sa tobom 100%, nije u redu i ružno je. Ja svakako idem i najvjerovatnije ću i sam (ako budem mogao - budući da sam autor teme) obrisati temu, čisto zato što ne odgovara ovakvom site-u i iz poštovanja prema vlasniku stranice.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Zakljucavanja teme nema, neka stoji da narod vidi sa kakvim likovima ima posla. Hajde sto su mu prvo hrvati krivi zbog generalno gledajuci idiotskog imenovanja filmova u komplet regiji. Sada mu smetaju mali debeli likovi sa cvikama :lol:


    Nails, to njegovo hhh je msn smajli furka, inace dernek.ba ostavstina :smt007 Mali-veliki, debeli-mrsavi, cuvajte se imperatora/topnika jer on vas ne vidi kao ideal ili vrijedne spomena.


    Mislis zakljucat i da narod zaboravi :lol: :smt007
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

  12. perke

    perke Aktivista

    i ja bi kokice ali mi se cini da cu se ispovracati na kraju filma

    licno nisam vidio nikakav "nacionalni" predznak u naslovu jer i sam koristim isti izraz kad opisujem nesto iz "lijepe nase" (a po mom imenu bi neko lako mogao zakljuciti da sam Hrvat, a nisam) a i naslovi nekih filmova su mi bili smjesni, i ne samo meni nego i kolegama iz Hrvatske

    topnik, uz svu duznu pocast tvojim komunikacijskim sposobnostima, mislim da malo pretjerujes u naprdjivanju jer nista time ne postizes, ni ti ni sulu, samo stetite zajednici HWB

    sulu, koliko god britak i brz jezik imao, nekad nije bas na mjestu...pogotovu prema likovima koji mu ne pasu i njubovima koji prvi put pitaju nesto ovde

    chill out people

    haug :smt006
     
  13. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    [​IMG]

    E jes to meni kaže reko.. :lol: :lol:
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    popljuva topnik narod, instituciju suleta... sve odreda.

    prijevodi su katastrofa, ali bojim se kako to zahvaća cijelo područje ex-yu, vatrozid i takve riječi su bug-ove izmišljotine za koje je netko imao sluha i kao 'rvat se ograđujem od njih :D
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma to sam ja zakljuco, da ne bi Topnik obriso. :D
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Ne moze obrisati, svi su mu postovi lockani protiv editovanja :lol:
     
  17. TopniK

    TopniK Komšija

    Činjenica je da sam te svojim postovima pogodio, čim se toliko trudiš da odgovoriš i da ''objasniš''....Naravno, ti to nikada ne bi priznao ni samom sebi...ali duboko negdje...pronašao si se...''hhh''...

    A što se tiče malih debelih, tako jbga nekako tebe doživljavam...da ti je sve na mjestu u stvarnom životu, sigurno bi bio mnogo raspoloženiji i ne bi ovdje većini odgovarao drsko.

    Nisam htio obrisati da narod zaboravi...ja se nemam za šta brinuti...mene niko ne zna...tebe znaju... a ja i nisam primjetio da si me gdje ''ubo''...možda ti to tako doživljavaš...a i većina dječurlije sa foruma te gotivi pa komentarišu tebi u korist (jao, koja prednost čovječe - profesionalna podrška)...

    A ja imam rambo nož...

    Fakat...jedino što sam ti mogao odgovoriti na ovo ''ja sam najjači''...hhh...koje lupanje u prazno...

    Znam da sam pretjerao sa tim vrijeđanjem, ali čak sam i naveo da je tu bilo inata, jer imao sam izraženu želju na taj način obratitit se doticnom malom sulu-u koji upravo zbog svog stalnog sarkazma i arogantnosti prema većini korisnika pristupa nekorektno. I upravo je to odraz liječenja prethodno navedenih frustracija. To bi svako imalo pametan primjetio.
    Djeluje mi kao da momak cijeli dan čuči ispred računara i samo čeka na neku temu ili post gdje bi mogao ''udariti'' na svoj način. Svakako poštujem njegovu funkciju moderatora, ali on je shvata profesionalno pa zbog toga, kao on je iznerviran zbog noob-ova, reaguje onako drsko...u većini situacija.
    Upravo zbog toga i navodim sve ovo.

    Eh sad, možda sam pretjerao a Stevie-a, ali iskreno, ciljano je bilo. Jer me nervira ta ''sulu uz tebe sam - tvoj stevie'' furka. Kao da gledam neki tinejdžerski film gdje glavna negativna uloga, ona glupa plava treba, vuče za sobom dvije još veće glupače, koje se smiju i potvrđuju sve što ona kaže...''hhh''...
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja se sve redom slažem sa topnikom! Pa dokle će Sulu liječiti frustracije iz privatnog života nad nama?

    Ma fulio si drug, radi se o jednom bilderu koji je opterećen samim sobom, a od steroida kojima se kljuka često izgubi zdrav razum, to se valjda vidi zar ne?
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    [​IMG] [​IMG]

    Pozdrav sa Drine za Sulu-a (LegoMan) od najbližeg mi komšije :smt006
    Pošalji i ti meni sa splava na Miljackoj (milsim da je bio prijedlog za to).
     
  20. monK

    monK Komšija

    TopniK

    činjenica je da si se dotakao teme o kojoj i ne možeš govoriti, jer slutim da nisi dovoljno obrazovan da bi mogao govoriti o jezičkoj politici Hrvata, niti na kraju imaš pravo raditi takve stvari.
    Da si čitao imalo o našem jeziku/našim jezicima i gramatici, kao što nisi, vjerujem da bi imao drugačije mišljenje.

    Tu negdje se završava diskusija s tobom

    "lol n00b grammar nazi - go home"

    UR (usput rečeno), strpite se dok ne dođe "Potres Uživo", tamo ćemo se pržit' "lančanim mitraljezima"...

    Ja već predlažem formiranje klanova i ko je kome i kako majku, pa da se istresemo...