HS kablovski internet

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by GV, Oct 12, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    National Grade - A (93%)
    Global Grade - B (65%)

    Jel' to?
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Ohoho, jel' to i Enesa strah od konkurencije pa pohitio da poveća brzine!? Ajde fino, sada je i oficijelno BHT najgori ISP, barem u Sarajevskom Kantonu! :lol:
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Je li stabilan HS,da li je neko imao ADSL pa presao na HS,moze li se samo uvesti njihov net a da pri tome i dalje imam Telemach digitalnu ?
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moras uvesti i barem osnovnu kablovsku tv, pod uslovom naravno da se moze kabl razvuci do tebe.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Stabilan je net 100% vec godinu dana, ali ces morati i njihovu kablovsku uzeti.
     
  6. DSA

    DSA Aktivista

    Jeste, ali bi trebalo da je vece jos kod tebe, jer vidis kod mene KID 14

    [​IMG]
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    [​IMG]

    Zadnjih nekoliko dana mi naleti ovako po sat-dva...
     
  8. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Joj kako volim ovaj provajder. Sto se tice Interneta zadovoljan, brzina dobra, stabilnost dobra, ping veoma mali. Sto se tice TV i ostalog to me ne zanima xD.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Analogna tv im je smece a oni dizu pretplatu za 2-3 KM :shock:

    [​IMG]
     
  10. pac

    pac Komšija

    Najs, vec sam kontao da predjem na bhtelecom ali sa ovim obavjestenjem nema potrebe.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kontam se prebacit na kid8 posto sad imam posebno net i kablovsku kostalo bi me 2-3 KM vise mjesecno a time bi dobio 2mpbs i i malo veci upload ali i digitalu u kojoj je arena sport 2, 3 i 4.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Analogna je sranje, da su ubacili Sportklub halalio bi im.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma ne bi ja ništa ni dirao niti se prebacivao ali imam sad samo Arenu sport 1 tako kad su neke tekme pogotovo Calcio moram streamove gledati. Ali prvo moram iskesati 70 maruna za modem da mi ne bude mjesečan račun preko 40KM.
     
  14. h2o

    h2o Aktivista

    http://www.netcarshow.com

    Ako neko od kolega forumasa, koji takodjer koristi HS, je voljan klinkuti na gornji link i reci da li mu se otvara web stranica...
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    I meni otvara...
     
  17. h2o

    h2o Aktivista

    OK. Hvala vam. Onda je nesto do mene.
     
  18. bojler

    bojler Aktivista

    Da li može ugovor na 5-6 mjeseci ili mora 15?
    I koji net mogu ukljuciti da netreba taj ugovor na određeno u Sarajevu?
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zeza me yt zadnjih dana nikad učitat video. Nekad pročepi pa ide i 720p bez štekanja nekad 360p učitava vječnost. Nije do chroma probao sam i IE i Firefox čak i reinstalaciju flasha ali isto. HD sopcast stream gledam bez problema ostalo radi sve učitava ide ko zmaj ping super, download i speedtest.net odlični ali yt neće pa neće... Ni na burazovom računaru ne radi tako da nije do OS-a.
     
  20. senad_986

    senad_986 Komšija

    Slicno je i kod mene. U vecini slucajeva 1080p ide glatko, ali nekad i 360p zna stekati.