HTC Wildfire ili Hero??

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by slobo2712, Jun 12, 2011.

  1. slobo2712

    slobo2712 Novi član

    Koji od ova dva tel da uzmem ovoga wildfire-a malo rezoluzija zeza?
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Uzmi galaxy I5700 za 250KM, nov, topla preporuka.
     
  3. slobo2712

    slobo2712 Novi član

    hvala na prijedlogu fin telefon al ovaj wildfire ima 5mpx kameru
     
  4. Vedofone

    Vedofone Novi član

    ja bi uzeo obadva kada bi uzimao :) kada bi kupovao kupio bi jeftinijeg :)
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa i nokia 6220 ima xenon blic i 5mpx kameru, pa sam je bacio u smece kad sam kupio ovaj telefon. :smt006
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Wildfire ti je noviji telefon, ima nesto vise rama i ima oficijelno podrzanu 2.2 verziju androida, ali hero ima nesto vecu rezoluciju i ljepse mi izgleda. Izasao je i wildfire s pa pogledaj i njega ako ga ima u ponudi. Na ovim telefonima je kamera sporedna stvar.
    edit: zaboravih, imas i htc legend, nasljednik hero modela.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nijedan nije neka sreca - Hero/Legend zbog starosti, Wildfire uglavnom zbog niske rezolucije ekrana. Na njemu je ekran zbilja zrnat.

    Wildfire S je puno bolji, ali i kosta - preko 400KM. Osobno bih radije isao na Samsung Ace za tih 400KM.
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne bih wildfire ni izoliranim pendrekom dirao.
    Legend je daleko bolji telefon, i dobro je podrzan od strane XDA.

    Za budget telefone, mogu preporuciti samo jedan, onako iz prve ruke, ZTE Blade. Ni spica nije losha, ova alibegoviceva, samo treba raditi na njoj da sve bude po mjeri.
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    Kamera na Wildfireu je jako losa. Koliko god imao mirnu ruku tesko je napraviti ostru sliku, a kad se uspije, kvaliteta je jako losa. Video je koliko-toliko ok, ali nista spektakularno.

    Sto se tice rezolucije, da, malo je mala na Wildfire ali nista strasno, meni nije toliko smetalo.
     
  10. slobo2712

    slobo2712 Novi član

    hvala vam ljudi na odgovorima nemam bas toliko para za taj legend ili wildfire s,ovo sam kontao uzeti na ebayu imam nekih 170$ na paypalu to je sve zarada sa sharecasha znaci nista iz moga dzepa ne ide,znaci wildfire otpada sad se dvoumim izmedju toga samsunga i hero???
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako ćeš platiti sa Paypal balansom? Ja nisam uspio.
     
  12. slobo2712

    slobo2712 Novi član

    ne moze se jos kod nas placati balansom cekam automatski withdraw na karticu prvoga
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  14. slobo2712

    slobo2712 Novi član

    najvjerovatnije da cu ovaj hero fin je i taj samsung nema sta i cak jeftiniji malo znaci meni ne treba nek tel sa tim jakim procesorima sta ja znam nisam neki ljubitelj igara na telefonu mozda snuker jedino : ) vise volim ovako da je sminka za nosati : )
     
  15. pac

    pac Komšija

    Nema ti to veze sa sminkom, cim imas jaci proc lakse i ugodnije ti je raditi na telefonu.
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ljudi telefon mi je ispustio dusu doslovno pa sam konto nesto da uzmem do 250km POLOVNO. Najbitnije mi je da je na android platformi, kamera nebitna i sl. Mobitel bi koristio za razgovor i provjeru maila.

    Dvoumim se izmedju par modela, LG optimus gt540, Samsung galaxy I5700, HTC wildfire, LG GW620 i HTC Smart. Jesam ih malo vise stavio na izbor ali stvarno nisam zahtjevan korisnik jer sam npr.odusevljen Optimusom i ne bih imao nista protiv da ga kupim ali eto ukoliko ima bolje rjesenje reko da se ne zaletim bezveze.
     
  17. wragg

    wragg Aktivista

    HTC Smart nije na Androidu, a od ovoga navedenog Wildfire mi izgleda OK. Ako pod Optimus mislis na GT540, pazi jer ima rezistivni ekran.
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Da, mislio sam na njega a tek sam sada i ja vidio da smart nije na androidu. Dok opet i5700 cini mi se ima najbrzi procesor.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja sam na I5700, topla preporuka, nov na Grbavici 250KM, nemoj tog optimusa ima rezistvni ekran, neki dan sam ga malo testirao, razlika nebo i zemlja u poredjenju sa kapacitivnim. Polomis i ekran i prste dok poruku napises.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  20. wragg

    wragg Aktivista

    i5700 ima najveci takt procesora, ali mu je memorija kriticna. 180mb je stvarno premalo. Wildfire je tu najkompletniji uređaj, ako izuzmemo tu rezoluciju ekrana.