HWB Battlefield 3 server Vol. 2.0

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Sep 24, 2012.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma nek dodje raja prvo i onda staviti da se glasa za druge mape

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2


    kao sto Zeleni reče, preko 100 ljudi u platoonu, a nikad da se sastanemo u isto vrijeme :p
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Metro 24/7

    ?
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo NAILS odgovora al ja licno mislim da raja koja se skupi radi Metroa ne zeli druge mape. Ja ionako igram Bazaar 99% vremena al volio sam viditi CB 24/7 tu bi se bar skupili pravi igraci a ne neki Metroljubci :D

    Al bilo kako bilo probat ce se sigurno svaka mapa pa neka mora donjeti nesto,pa makar propast :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Jest' vala a to sto smo forza, pelikan i ja trazili mape koje i mi a i svi ostali igramo, nula bodova.

    Ako se vama igra metro only, trebali ste reci prije rentanja. Valjda se svi sjecaju da je bio server sa 16 igraca TDM ili SQDM. Bio je non-stop krcat 16/16, ko je to od nas igrao ? Niko.

    Sretno sa serverom. I'm out.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Svi se zale, a niko ne igra na serveru. Ja barem pokusavam, od srijede. Danas smo 2 i po sata rundu igrali na metrou. Niko ama bas niko sem standardne ekipe nije bio tu. I onda raspravljate nesto. Ja samo kazem, mi barem pokusavamo.

    Ev caspian border 24/7.

    Mislim nema smisla, ako cemo rentat server, treba se malo zrtvovat. Znam da je dosadno, znam da je bezze ispocetka, ali de, prestanite whinat i zadajte se malo s nama. Instalirate skajp, pricajte malo s rajom. Mi sjedimo sat prije i sat poslje igre i zezamo se.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ne da sam igrao ne sarveru vec sam znao uci na prazan server, vozat se malo i fatati zastavice. Istina ne dugo. Igrao sa 5-10 ljudi itd.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Polako ne mozemo ocekivat preko noci :) par mjeseci valja zasigurno, a do tada obezbjediti donacije za server da potraje i u tom pogledu.
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Lista operatora na serveru je Juka, Collins, BHD i Nail.

    Sad treba naci par pouzdanih ljudi koji ce imati puni access na serveru. U slucaju da nesto zapne, da treba restartovati server itd. Ako mislite da ste prava osoba, javite mi se na PM.
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    veceras mozemo na server nedelja je : ) da nas 10 udje dosli bi i drugi : )

    takodje predlazem (vidio sam to na par servera)
    da nabacimo skripte znaci za lajanje po catu warning pa opet warning pa kick ako govore svasta
    da mixa timove po prosloj rundi (da nebude na jendoj strani hwb citav etc)
    i jos ima nekih stvari
    sta vi mislite ?
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    One way or another, ovo oko servera moram odustati radi laga dok mi se ISP ne smiri zbog, nadam se, tranzicije. Mozda uletim ponekad da popunim mjesto tu i tamo ali generalno rijetki serveri mi ne lagaju mnogo te na kojima mogu odigrati koju partiju. Od sinoc se stanje izgleda pogorsalo, neta je i nestajalo te i youtube nije gledljiv na 720p radi sporog downloada itd.



    Bilo kako bilo, ostavite CB par dana ..dodju ljudi i bez nas:

    [​IMG]

    ..a ako se stekne neka populacija, ubacitte firestor i vidite kako ide pa ako bude i dalje ok onda kharg. Nemojte sve odjednom drasticno mijenjati. Tek nekada "tamo" eventualno canals, dinin bazzar ili vratiti crossing te spustiti tikete na 1000 ili na 900 a ja se nadam da cu vas sustići sto prije.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  12. Mujka

    Mujka Komšija

  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Slazem se da se veceras okupimo.
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pice vec standard procon skripte + voteban, xvotemap i truebalancer.
    Ne vidim poentu za adaptive map size, jer hocemo da se skupi 64 covjeka. Puno ljudi nece uopste uci ako vidi server od 32 igraca. To je bio jedan od vecih argumenata da zakupimo 64 slota.
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    slabo rade onda opet se desaje citav hwb na jednoj strani :D 1000 100 rezultat
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    veceras bi u 22 bilo odlicno, nadam se da ce biti raje
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I ja se nadam.

    Ja ovako naletim po malo al nema sanse da ostanem do kraja. Stalno me vuku za rukav :D

    Vidimo se veceras........
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Držite ovo ne dirajte ništa dok ima raje. Evo opet preko 40, mašala. Ako budete stalno mijenjali neće raja dolazit jer kad se navikne onda stalno dolaze. I mi se trebamo istrpiti i šutati samo CB dok malo server ne legne. Imam obaveza ovih 2 dana a sutra kontajte i mene popodne i navečer iza 22h ima da visim na serveru.

    EDIT: 53 / 64 :smt007
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    to je to, server pun :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    jos samo da se ovede ono scramble poslije mape da se novi timovi naprave :)
    bio bi pun :)