HWB Battlefield 3 server Vol. 2.0

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Sep 24, 2012.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    hehe, pogotovu ako znaš da će biti izbacivanja "viška" uz poruku: "We kick for members!" 8)
     
  2. xman

    xman Komšija

    Fino fino,bas neki dan je bilo 8 ljudi na serveru,6 HWB-ovaca i ja. Sto znaci da je bio jedan "strani" :mrgreen: Samo trebate bit pazljivi u odabiru koje jos mape dodati jer neko ko igra iskljucivo na velikim mapama tesko da ce ostati vijeran serveru kad vidi tu metro ili bazar ali opet te mape imaju svoje igrace kojih je realno vise...
    Meni pase kad se zazelim caspiana jer mi je ping bio oko 70 a inace ulazim na servere gdje mi to ping dovoljava.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    E ovo se cekalo......red pred vratima :D

    [​IMG]
     
  4. Juka

    Juka Komšija

    Prica mi zela da je jucer bilo 6 u cekaoni :smt007

    Hajte dodajte se na skajp ili navedite imena u nastavku, posto nas ima 6-7 aktivnih pricalica i igra za 60% bude laksa a jos ona nasa bosanska za*ebancija, neprocjenjivo!!!

    Skype name:

    jusuf_hadzic
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam tu, samo da nabavim kvalitetne slusalice
    vec duze vrijeme.se nakanjujem da kupim

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  6. xman

    xman Komšija

    I ja isto cim nabavim slusalice. Imao extra dobre do neki dan dok ih brat nije nagazio :evil:
     
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Potpis za skype, evo dodao sam te! A igra bude sigurno neuporedivo lakša i zabavnija, evo moj skype name:

    mirhocrnkic
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Fino finio :) Krenulo je, jos jednom da ponovim, donacije mozete uplatiti kada god, za sve info mene ili zelu msg.. svaka markica je vazna :))
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Prijedlog.

    Ubaciti kharg i firestorm, preimenovat u large maps, ostale settings ostaviti.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    mozda da ostavimo par dana jos il makar jednu.mapu u rotaciju.ubacit

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    1600 tiketa seine crossing, teheran i bazaar fail samo takav...
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    a stas :D dok je bio casapin sve fajn bilo :D
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    To se trebalo resetovati jutros. Ev cekam da mi zena upali teamviewer na compu pa cu rijesiti :)
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Opet server zjapi prazan. Nisam pratio zadnja 2 dana jel bilo šta navečer raje?
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sma ZA ove mape pa i canals ali je probajte izbaciti posto nije bas u istom folu kao CB, firestorm i kharg. Znaci neka te tri ostanu neko vrijeme. Tikete vratite na 800-1000... nista prek ohiljadu, puno brate.
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    mda.. pa dobor, niko nije rekao da ce biti non stop pun, samo treba istrajat, to je to.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    do 1200 je taman, jos ako imas vremena i krenes igrati, milina, bc2 sam uvjek igra sa min 1000ticektsa
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    800 tiketa je vrh radi dinamike. Može i 1000 tiketa ali samo ako je pun server a realno to će biti rijetko. Sve preko milje je debilana po meni.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ako ko moze da udje na server, da se pogura, ima nas trenutno 6
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Niste trebali mijenjati mape opet... Pustite ljudi da se ustali raja malo.