HWB FAH -- Milion poena u 15 dana --

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Dec 10, 2008.

  1. Juka

    Juka Komšija

    cestitam na 1.000.000 ... kakva cifra , svaka cast Moncho :smt006
     
  2. Loki

    Loki Komšija

    Hehe kako lomim sad, k'o u najboljim danima (kad sam bio sedmi :D ) a sad ne mrdam sa 23-će pozicije. Al' nije bitna pozicija, bitno je da komp žvače. :) Čak je i BOINC ugašen da bi računaru bilo lakše pomoći u postizanju ovog miliončića na F@H hehe. :)
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jucer nam je opao PPD, 7 hiljada manje nego prekjucer :roll:

    Usput, ispunili smo jos jedan cilj:
    100. clan HWB tima je "Zlatni", a "Qler" je 101. dalmatinac :D
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    101. dalmatinac :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :) nemoj tako hurma, covjek digo frku prethodna 2 dana, sto ga nema na listi :lol: :lol: fino je sto nas ima toliko, ali nije fino sto nas folda mozda polovina :? kad bi se svi sa liste ukljucili, mi bismo pravili milioncek sedmicno.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ja ne gasim komp, ili je na poslu ili je kuci, a kuci sam stavio u start up na sva tri acc-a tako da ako radi komp folda se :) a na poslu od 8 do 15 lapas vrti. kontam da i ovog drugog laptopa uposlim, celeronac oko 600MHz :D pa nek melje pomalo :)
     
  6. Neso

    Neso Komšija

    Sad ce Qler minirat podrucje oko kompa kuci :D Uletio je u tabelu, nema vise igranja Civilizacije :lol: Znas na sta mislim :D
     
  7. GW

    GW Moderator

    Ne folda ako je komp na login ekranu.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    nije on nikad na login ekranu, uvijek je neko logovan :) ne sekiram se ja za to.
     
  9. perke

    perke Aktivista

    folda, ako si isao na "switch user" i ostao upisan... ja tako ostavim na poslu preko Weekenda
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Sramota kako sporo folda dok CPU renda kakvu scenu, al sta se moze :cry:
     

    Attached Files:

    • fah.jpg
      fah.jpg
      File size:
      31.1 KB
      Views:
      2,091
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Prekini rendanje. :p :D
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Heh evo i ja juce probah samo sa grafickom i za pola sata na 92. mjestu, nije lose za pocetak.:) A ne bi bilo lose imati 8800gts 320MB u sli-u :mrgreen:
     
  13. Moncho

    Moncho Komšija

    imas gtx 260 ppd :):) 2 x 96 sp ova :)
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da, ne bi bilo lose :mrgreen:
     
  15. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Ja sam odustao od GPU foldanja jer(3200HD) danje mizerne rezultate(kad uspije završiti u roku :roll: ) a zauzima proc.
    Rekonfigurirao SMP klient(100%) i evo za 2 dana završio dobar WU(~1000ppd) 8)
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Dobro si se sjetio, nisi prijavio nista 2 mjeseca.
     
  17. GW

    GW Moderator

    Hmm, nagradna igra?
     
  18. Neso

    Neso Komšija

    Sankcionisao sam ovu buku u kompu, tako da sad mogu i preko noci foldat :) Za par dana ulijecem u top 30 :p
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kako se kaze strucnim izdazom prepishao sam sys-a
    : :lol:
     
  20. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Tek skontao da SMP klient mogu rekonfigurirati bez problema.. sa SMP na 100% sve ide dok od GPU klienta nisam mogao ni surfat a da živce ne pogubim pa sam pauzirao te završavao van dodjeljenog vremena.. elem biće SMP klient od sad pa na dalje i ubuduće :smt003