Igre 2010

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jan 21, 2010.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma ne znaci ti puno tudje iskustvo iz prve ruke,fallout3 dobio sve destke svugdje ja ga probao i nabio ga poslije 10min,betman isto mnogima odlicna igra a ja je samo probao i napucao u sekundi,jedostavno ukusi su razliciti i dok sam ne probas neces znati.
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Pa nijedna dobra igra nema neku zabavu u prvih sat vremena. Fallout 3 ima možda nekih nepotrebnih stvari na početku, čak ako se uzme u obzir da je RPG žanr. Po meni Fallout 3 je jedna od najboljih igara ikad napravljenih.
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Fallout 3 je... mislim stvarno, Oblivion i Fallout 3 su neke od najzanimljivijih igara koje sam u zivotu probao.
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Bolesno urađena postapokaliptična priča. Čujem da će ovaj novi biti mješavina dvojke i trojke. Kako god, ako New Vegas bude upola dobar kao trojka onda nema zime. :D
     
  5. stripiii

    stripiii Aktivista

    Izbrisao nakon sto nisam mogao konfigurisati volan a citam da i drugi imaju isti problem
     
  6. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Razocaran u WRC 2010...
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ocjene za Medal of Honor:

     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jebemu miša to se čekalo. Šta tačno nije ok?
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Losa podrska za volan , ruzna grafa ( meni ne smeta ) . Ostalo je sve ok . Solidna karijera , krenes sa nekom svojom custom momcadi da bi na kraju zavrsio u jednoj od pravih WRC timova . Ko voli rally neka proba ( al neka bude spreman na neke musice ) to ce biti najbolje . kakvi reviewi u ovo doba , ja mislim na gamespotu se zale sto nema rewind tipke helouuuuuuuuuu . sta je sa ovim gejmerima danas .
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Igrao malo Vanquish za X360 i cini se super zabavna, ludo koliko je brza igra. Al ubi ciljanje sa gamepadom, jel izlazi ovo cudo i za PC?
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je trebalo pola sata da se naviknem na kontrole i da skontam sta se uopste desava na screenu xD Inace, negdje vidjeh da traje 4 sata samo, tako da mi ne pada napamet uzimat dok se ne potvrdi drugacije :)
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Da kratka je uzasno . Al je zabavna :lol:
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bas vrijedno 80KM :)
     
  14. gilla

    gilla Aktivista

    GT reče 6-8 sati, s tim da nadograđeno prenosiš u novi prelazak te da ima điđa za otključati.
    S obzirom da je već 27 funti/60KM, do kraja godine će ovo sletiti na 15, sega izdavač, šta drugo očekivati.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kad sleti onda :D Sad sam porucio Uncharted 2, sletila cijena pofino :)
     
  16. artemis

    artemis Komšija

    jel iko probao ovaj gothic 4, uhvatio vremena pa da neki rpg i sl, malo raspucam, pozelio :) citam, kao nije losa, ali glatna hardwarea, bez patcha nije bas igra na dualcu :?
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    ja nema sanse da je pokrenem, javlja gresku oko nekog Dx fajla, googlao, zilion ljudi ima isti problem :/
     
  18. extibo

    extibo Komšija

    RPG tipa Gothic 4? Probaj Fable, ako ga nisi kojim slucajem igrao.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    meni to poredjenje ne stoji, Fable je linearna da ne moze biti linearnija, kad je tek izasla kontao sam da je na fazon Zelde, medjutim komplet Fable svijet je uska dzada kojom mozes piciti, nigdje poljana, nigdje istrazivanja itd ;)
     
  20. extibo

    extibo Komšija

    Prosla je era tih RPG-eva. Nema niko zivaca da pravi nelinearan, kompleksan i dug RPG. Jednostavno se ne isplati, jer onda maltene nema potrebe za DLC-ovima. Zadnje sto sam odigrao nalik Zeldi je Secret of Mana (SNES), sto i preporucujem artemisu, ako trazi taj tip RPG-a.