Igre 2011

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 15, 2010.

  1. Pionir

    Pionir Overclocker

    Molim te daj mi link od te BAC igre :)
     
  2. extibo

    extibo Komšija

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo skidam demo pa cu probati. A nasao sam "Company of Heroes" i "World In Conflict: Soviet Assault" pa je to to sto sam trazio.
     
  4. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Tako je dobar Batman Arkham City da ja ni nemam želju nastaviti zadnju borbu i vidjeti šta će biti na kraju. I pomalo sam razočaran kratkoćom same igre, prvi nastavak mi se čini dosta dužim i čini mi se da je bilo dosta manje ovih iscrpljujućih borbi.


    Nego preporučujem ja tebi da pogiraš Dead Space 2 (ako već nisi). Tako je dobra igra da sam je danas ponovo zaigro (po deseti put). Ne znam je li to do mene samo, ali mi igra nikako ne može dosaditi.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Trine 2 is out.
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Je li ko probao? Ja moram cekati do sutra, ali me bas obradovala vijest kad sam vidio juce :) Prvi dio je stvarno bio predobar, ona muzika i sve, imam cak i OST :)
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    Dead Space 1 / 2 nisam igrao...ali, ako ima zestokih situacija... :D potrudim se naci :D ...
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma tek izašao pa se sporo "kupuje", svi navalili da kupe :D
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam probao betu jos prije mjesec. Sada je grafika jos bolja, gameplay isti.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo igrao Trine sahatak, odličan je. Ko je igrao original zna šta ga očekuje, samo sada je sve nekako ljepše. Samo mi muzika ide na živce, jednolična je i brzo dosadi.
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sma kratko probao, muzika na pocetku me odmah podsjetila na muziku iz prvog dijela, koja mi je bila super, tako da je po meni i dalje fina :)
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma jeste fina, uklapa se atmosferu, samo jednolična, sat igrao i non stop jedna te ista melodija. Ovo treba probat u co op-u
     
  13. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Cijela igra je jedna prežestoka situacija. :) Na svakom ćošku neko čudovište hoće da te potrga. Ma kratko rečeno sve u toj igri želi da te ubije, ako monsteri već nisu. Igra svojom prelijepom grafikom uljepšava usamljenost u svemiru jer se sve čini živim oko tebe.

    Probaj, nećeš se pokajati. Samo se valjda nećeš ni pokakiti od straha (šalim se), jer je igra prejebena.

    Ja nisam. :mrgreen:
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  15. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Totalno :D

    Btw, Generals 2 rade na Frostbyte 2 engineu, izgleda odlično. I da, Platinum (of Bayonetta & Vanquish fame) rade na Metal Gear Risingu, onaj trailer izgleda kao da je neko uzeo sve mokre snove MGS fanova i pretočio ih u igru sa Raidenom u kojem se bori sa Metal Gear Ray-em i Vampom :smt007 :smt007 :smt007

    I mogli bi komotno krenuti i sa 2013 threadom, Generals 2 stiže tad, kao i Ranbow Six: Patriots :mrgreen:
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovaj novi MGS pretvorise u totalnu kopiju Devil May Cry / Bayonetta-e :(
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema taj MGS bas neke veze s pravim MGS-om, osim sto ce na to ime zgrnuti lovu. Ocekujem prosjecan naslov :)
     
  18. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Pa radi ga Platinum, šta si očekivao? :p Plus, izbacili su Solid iz imena. Plus ćeš vjerovatno moći odigrati borbe protiv Vampa poput onih koje smo samo gledali u MGS-u 4, KUD ĆEŠ VIŠE? (fanboy rage :mrgreen: )
    A do sada nisu izbacili nijedan prosječan naslov, ili barem ne u zadnjih... podosta godina ako se mene pita. I Bayonetta i Vanquish su bili odlični, a da ni ne spominjemo Okami :D God Hand doduše još nisam stigao isprobati, ali obzirom na cult favorite status, mislim da će valjati :)
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bayonetta je odlična igra, ali nećemo dobit MGS kakav su mnogi priželjkivali. Konkretno mene kao fana taj nastavak ne zanima.