Igre 2011

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 15, 2010.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Kakav su MGS mnogi priželjkivali? Koliko se meni čini, od prve najave Risinga se malo šta promijenilo, samo su otišli u luđe japanske vode za koje je zaslužan Platinum. Raiden koji sječe sve živo je tu od početka :?
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Razvodnjeni Ninja Gaiden s robotima i (najvjerovatnije) QTE potezima. Zalosno.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa valjda si igrao prijašnje igre? Eto takav.
     
  4. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ono što ja govorim je da nisu nikad ni najavili da će Rising biti takav, od početka su rekli da će biti drugačiji od klasičnog MGS-a. Valjda se sjećaš da su Tactical Espionage Action još sa prvom najavom zamijenili za Lightning Bolt Action, a sad su izbacili i Solid iz imena da se dodatno "ograde" od glavnog serijala. Eh sad, što su ljudi očekivali nešto drugo, uprkos jasnim najavama da to neće dobiti, stavrno ne znam.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  8. extibo

    extibo Komšija

    Je li ga igrao ko? :lol:
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    20. izlazi i mislim da nece prodati ni 10k primjeraka :D
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Mozda opet izadju sokantni naslovi u mainstream medijima uz zabranu prodaje i slicno, pa se proda i poneka kopija vise :)
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja cu ga probati cisto iz zafrkancije. Kakav demo bi bio sasvim dovoljan. :D
     
  12. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Zar je firma "Running With Scissors" jos u zivotu?

    Sjecam se jedne recenzije Postal 2, u casopisu "Hacker". Zakljucak momka koji je recenzirao igru: "Ovakvo smece vec odavno nismo recenzirali..." :D

    Mislim da ce Postal 3 biti dobar :D
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sudeci po traileru, i Postal 3 je djubre u svakom pogledu. :mrgreen:
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Šta vam je ljudi Postal je zakon. :wink:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. jeretik

    jeretik Komšija

    Postal 2 je zakon, ljudi su se prepali toga, ono "kakav sam ja cojk ako mi se svidja ovaka igra, ma fuj bjezi, odo gazit ljude po GTA".

    Igrao sam multiplayer drugog dijela malo - komuna se sastoji od 6 redovnih igrača otprilike. Ne znam otkud autorima pare da naprave treci dio.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hahaha, najjace je na 0:42. :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa se pitaju otkud sve vise tinejdžera ubica :)
     
  18. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Hoćemo praviti 2012 thread ili da ovaj preimenujemo i nastavimo?

    Alan Wake potvrđen za PC, izlazi u prvom kvartalu 2012. http://forum.alanwake.com/showthread.php?t=7525
    Imao sam priliku da ga odigram na Xboxu i odličan je. Istina, borba je repetitivna, a kraj zbunjujući i nejasan, ali atmosfera igre je vrhunska plus sa PC verzijom stižu i oba DLC-a, koji su fino objasnili kraj igre (koliko sam čuo od ljudi koji su ih odigrali).
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Treba napravit novi, spominjao sam par poruka iznad. Eto, ponudio si se :)
     
  20. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ne viđoh. Eto, prvom prilikom, ako neko drugi ne ugrabi neki muštuluk :mrgreen: