Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. bug

    bug Aktivista

    Re: Igre 2013

    http://www.gamefront.com/can-it-run-wat ... tem-specs/
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Igre 2013



    DTM Experience demo na linku
    http://www.dtm-experience.com/
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. kio

    kio Komšija

    Re: Igre 2013

    upravo skidam, da vidim valja li cemu :smt006
    Hvala na ovome drug, pratio sam DTM ranije, ali BMW izgleda aaaaaaaaa, jos osvojise titulu :smt003
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. kio

    kio Komšija

    Re: Igre 2013

    Kratka recenzija
    Igrajte na najtezem levelu, prva dva su beze :roll:
    Fizika mi djeluje onako, na najtezem nivou malo se poigrate sa TC uglavnom proklizuje do 2 brzine na to pazite. Sami sistem kocenja i kocnica mi je :roll: kada kocite isto kao da autobus vozite :smt005 kocite i nista se ne desava, onda se odjednom desi lock up :roll: . Kada izletite van staze, ni trava a najmanje pijesak djeluje realno :D

    Sve u svemu nije lose, ali moze bolje. Moje vrijeme je 1.40 oko Ringa :mrgreen:
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Onako, osrednje, puno mi je igrivije od Project CARS-a, ali opet treba poliranja jos dosta.

    SimBin siluje ovaj endzin citavo desetljece, PC nikako da dobije pravu racing igru u skladu sa vremenom.

    1:40 sam takodjer vozio, ali ima tu mjesta za napredak dosta, rano sam kocio i sigurica po gasu iz sporih krivina.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Mercedes mi je nekako najvise lego. Kokpit unutra u sva tri auta mi se nesvidja nikako, predaleko glava od volana, ruke ko dvije letve :) Prvi NFS Shift je imao bolju grafiku, sada je ipak 2013 i ocekivanja su veca.
    Solidna igra obzirom da je demo u pitanju, kompletna igra ce nadati se biti dosta bolja.
     
  7. kio

    kio Komšija

    Re: Igre 2013

    Uspio sam doci do 1.37 nije lose, ostvaren rezultat sa avdijem :smt005
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  9. Pionir

    Pionir Overclocker

  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Re: Igre 2013

    Poceo ja evo, dodaj Oxandrolone
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013



    BETA: http://www.starwarsattacksquadrons.com/
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Upravo odigrao Brothers: A Tale of Two sons, wow. Za mene GOTY, nesto kao Ico, samo bolje :) Oko 3 sata traje.
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Re: Igre 2013

    Moze li se igrati na tastaturi?
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Moze koliko sam vidio, ali nisam probao. Prirodnije mi izgleda na gamepadu. Pretpostavljam da je sa WASD i strelicama za drugog lika.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Odlicna Brothers: A Tale of Two sons, ali brate prekratko nema smisla :). Sto se tice gamepada radi odlicno sa x360ce emulatorom.
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Re: Igre 2013

    Na saleu je na amazonu za 6$.. Mada za 2-3h igre tu je TPB.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Postoje li kakvi skijaski skokovi novijeg datuma ?
     
  18. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: Igre 2013

    Koje internet stranice koristite za informacije o PC igrama ?

    Pratio sam http://www.gamespot.com/ , ali od kako su promjenili dizajn stranice kao da lijevom nogom trazim nesto na stranici...haos :roll:

    Ono sto me najvise zanima treba da bude blizu na prvom pregledniku, a ne da skrolam ili klikam od stranice do stranice, bas kao sto je gamespot nekad bio ; zanr, dostupnost na PC, slicne igre, koje sve expanzije ili nastavak serijala i sl...
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    News tab na Steamu, dalje ne gledam za PC igre.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Fakat usrase gamespot a bas je bilo sve pregledno. I ja isto nemam gdje vise info o igrama, pokusavam se navici na gamespot al zeznuli su sve sto je valjalo.