Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Igre 2013

    Kod mene je fejsbuk news feed. Nadjidjas kanala i sajtova tako da nista ne mozes promasiti.
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: Igre 2013

    No dobro, Steam nije ta vrsta, problem je kad se "zakopam" ostanem puno vremena :)

    Mnoge nemaju (shooter) FSP-PC igre, nadjoh jednu, ali nije to-to :|
    http://www.videogamer.com/top-games/pc- ... ll-time/3/

    Trazim jednu igru...neka vrsta strategije, dobro izgleda, mozda 2012-2013...
    Fazon imas brod na moru sa letjelicama i napadas ostrvo, mozes imati komandu nad letjelicom ili maticnim brodom, brod ima razne nadogradnje, (mislim) kad osvojis dio ostrva sakupljas resurse ...?
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    Re: Igre 2013

    vg247 - ja njih pratim ponekad, nije losa stranica, pregledna i nema previse reklama
     
  4. rama

    rama Aktivista

    Re: Igre 2013

    http://www.carriercommand.com/
    ?
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: Igre 2013

    Tako je :)

    Carrier Command: Gaea Mission

    To je ta...hvala :wink:
     
  6. rama

    rama Aktivista

    Re: Igre 2013

    Javi valjal šta. Ja sam sve konto oprobat, pa nikad. :D
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: Igre 2013

    Onako, valja, nije bas dinamicna i evolutivna, ali svjeza razlika pristupa strategijskoj igri, grafika se moze dobro napucati...
    Mini pocetak je u FPS fazonu sve dok se "Nosaca" ne domognes (nadam se da ce ljudskih borbi biti i poslije).
    Poslije je vazno osposobiti proizvodnju brodova i letjelica, ali sto vise i brze kako bi igra bila dinamicna.
    Ako ovako nastavi, mogla bi postati malo monotona, pa je sad za sad npr Anno bolja strategija.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Igro Castlevania: Lords of Shadow 2 na PS3 i odlicno izgleda, mogu mislit kako ce tek biti na PCu :) Osjecaj, bar u pocetku, kao GOW ali sa free kamerom, sto mi je oduvijek bio razlog zasto mi GOW nije toliko dobar.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

    Imas demo na Steamu, dobra al opet je GoW3 za ovo remek djelo.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Ja ba vidio sam sinoc i preso :) Inace igram na PS3 i boss battle su fantasticno odradjene, nervira me sistem pentranja sto je sfuseren, kao u AC (tu je tek tako da se nadje), a trebali su uraditi nesto slicnije POP-u.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

    Castlevania 2, Lose ocjene:

    Polygon – 5/10
    Edge – 4/10
    IGN – 6.5/10
    Strategy Informer - 7.5/10
    Joystiq – 4/5
    Videogamer – 6/10
    GamesVillage – 5/10
    OXM - 8/10
    Xbox-Schweiz – 8 /10
    NextGenGamingBlog – 7/10
    insidegames.ch – 76/100
    Expansive DLC - 6/10
    DigitalSpy – 3/5
    PushSquare – 7/10
    Eurogamer – 5/10
    3rabgamer – 8.5/10
    Game Informer – 6/10
    CVG – 8/10
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Nije ni novi Thief nista bolji:

    CVG - 8
    Game Informer - 8
    Joystiq - 4/5
    Destructoid - 7.5/10
    IGN - 6.8
    Gamespot - 6
    Eurogamer - 6/10
    Polygon - 6
    PCGamer - 79
    GameTrailers - 7.5
    OXM - 7
    OPM - 7
    Rev3games - 3/5
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Meni bolja castlevania opet.
     
  14. nFare

    nFare Komšija

    Re: Igre 2013

    Stvarno ne vidim razlog po cemu bi Castelvania mnogla biti losa, ono sto se moze vidjeti je vrhunski level dizajn, sto se ne moze reci za Thief, borbe isto izgledaju impresivno kao i bosovi, kampanja preko 20h i sad je to odjednom mana? Ovo fakat moram probat da se uvjerim da su ovi recenzenti sa losim ocjenama puni sranja.
     
  15. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Re: Igre 2013


    Fuj igre. U zadnjih mjesec dana sam odigrao citavu trilogiju i Dishonored da se pripremim. Utrpali mini cutscenes gdje god su stigli, amputirali slobodu kretanja i s*ebali legendarnu igru. Koje smece, samo je ljepse od originala, sve ostalo je gore pa cak i AI. Ako se slucajno za*ebete i instalirate, instaliranje na eksterni disk=nema glasova u igri.
    Thief kec i dvica su Alen dok je bio u dugmetu, sad pjeva u duetu sa Indirom...
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Re: Igre 2013

    Odigrao 2h thiefa... zasluzene ocjene je pokupio.
     
  17. nFare

    nFare Komšija

    Re: Igre 2013

    U Castelvaniji na gamepadu je aktivno 12 dugmadi + stick za free kameru i kretanje, igram je 4-5h a još uvijek kao da sam u uvodu a presao 3 bossa. :lol:
     
  18. anel007

    anel007 Komšija

  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Re: Igre 2013

    Ovaj Thief je sramota za gaming.. Jedna od rijetkih igara koja sam obrisao prije nego sto sam presao makar main story. Ovo je otislo u smece nakon cetvrtog chaptera.
     
  20. mirseth

    mirseth Aktivista

    Re: Igre 2013

    Zna li neko koji su najbolji sajtovi za kupovinu igara ?
    Konkretno zanima me DayZ jel mi ne prolazi kupovina kao gift na steamy pa hocu da ga kupim sa nekog sajta.