Igre 2015

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jan 25, 2015.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Prvi dio je meni nesto najljepse na ps3 uz gran turismo.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako neko hoce, imam Killing Floor 2 Early Access BETA key.
     
  3. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Interesantno, ali hajde da barem dobijemo i mi RDR2, pa nek traje i vise mjeseci...
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    RDR je jedina igra zbog koje zalim sto nemam konzolu, volio bih i da kec izadje za PC, a jos bolje ako ce dvica izac.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Sumnjam da ce ista nadmasiti pricu i lik John Marstona iz RDRa, al eto, treba se uzdati u R* carobnjake :)
     
  6. xman

    xman Komšija

    Kod mene su tu jos God of war 3, i The last of us,narocito ova druga.
     
  7. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ja jedino nisam do sada odigrao Last of Us od tih PlayStation ekskluziva. Prodao sam PS3 prije nego je ta igra izasla. Naravno odigracu i to, cim izadje novi Gran Turismo, jer ce to meni biti razlog za kupovinu PS4.
    A nije bio los RDR u svoje vrijeme stvarno...prvi put sam ga probao kod prijatelja na XBox-u, i fascinantni su bili neke detalji, npr. kako se realno ponasa i krece konj i sl.
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Squad speeds through Steam Greenlight



    https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =402654862


    Ovo su moderi moda: Project Reality za BF2. Pratio sam nešto malo njihov PR2 dev progres ali su se poslije rasuli. Squad izgleda obecavajuce.

    A ovo je dobro receno:

    "Squad is a commercial effort from the makers of the lauded Battlefield 2 Project Reality mod, and its scale and devotion to military realism could make it a good competitor for Battlefield fans that have moved away from the series (or feel that the series has moved away from them)."

    Sajt: http://www.joinsquad.com/

    Gameplay:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vise me interesuje kad ce Dirt 4 najaviti.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Sudeci po ovim AMD tizerima, vjerovatno uskoro.. E3 možda
     
  13. extibo

    extibo Komšija



    Steta sto nije W40K.

    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Valve je upravo dozvolio modderima da naplacuju svoje modove, pocevsi sa Skyrimom. Neki modderi su vec poceli da nude svoje modove ekskluzivno na Steamu, zaobilazeci veoma popularni Nexus. Modderi dobijaju 25% prihoda, ostalo ide Valve-u. Nesto sto je uvijek bilo free, oko cega se gradio community, nesto sto je modderima sluzilo kao portfolio i ono sto su ljudi radili iz hobija i strasti prema gamingu su poceli naplacivati. Ako mod prestane raditi, nemas refund, i ako neki kostaju desetine dolara, nego Valve preporucuje da kreatoru moda date do znanja da ne radi. To je to. Sto se Skyrima tice, pola modova zahtjevaju neke druge modove da bi radili, a neki od najboljih modova zahtjevaju modove kojih uopste nema na Workshopu. A ako imas bruku modova, moras imati Nexus jer na njemu imas opciju kojim redoslijedom da loadas modove, jer moras neke prije ostalih loadat. Toga na Workshopu nema. Nevjerovatan potez, paraziti, bili i ostali.

    http://steamcommunity.com/workshop/aboutpaidcontent
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Gori ce biti oni koji to plate. Ako igraci budu bojkotovali kupovinu, stvari ce se promijeniti.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Sto se nikada nece desiti
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    O tome se prica ima mjesec i vise. Razlog je zato sto je izgleda Konami, otpustio Hideo Kojima-u. Koji je mastermind iza Silent Hills nove igre. Povlace njegovo ima sa svih stvari na kojim trenutno ucestvuje. Cak su bili skinuli njegovo ime i sa MGSV, ali raja onda pocela protestvovati zbog toga, pa vrate njegovo ime nazad. Cak ovih dana skidaju P.T., sto je playable teaser za Sillent Hills, sa PS4 radnje.

    Jos nista oficijelo nije izaslo od strane Konami-ja, a ni Kojima-e. Tako da moze sve to da je PR stunt, ali prije ce biti da su glasine istinite (da je Kojima otpusten).