Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja ponovo prvog Max Paynea igram

    Nemam pojma na koliko sam procenata igre dosao, ali sam morao ukljuciti cheatove, nema sanse da predjem neke dijelove, tacno sam od frustracija ukljucio, cisto da je opet svu predjem, a i gledao sam neke easter eaggove, pa da se prebacim nekad na Max Payne 2.

    A bio je presao davno, ne sjecam se kako, a tad nisam znao za Cheatove

    ista stvar i za GTA 3, kojeg sam bas dosta presao, prije dvije godine ga ponovo poceo igrati, ne mozes zapamtiti ulicu, auta kako se zovu, jer tako su neke misije zahtjevale kad su se trebala odredjena auta ukrasti.
     
  2. Soviet

    Soviet Aktivista

    Da li je neko od vas probao ovaj Vampyr, meni se stvarno svidio. Nekako me podsjetio na one starije igre po ambijentu, iako nije bas optimizovana kako treba, cim okrenem prema ulicnoj rasvjeti bude drop ispod 30 fpsa.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni se strašno dopao. Dobra atmosfera, gameplay smooth, priča skroz ok. Preporuka.

    btw. prijatelj ga je igrao na dosta dosta slabijoj konfiguraciji od te tvoje bez ikakvih problema.
     
  4. Soviet

    Soviet Aktivista

    Mozda je do drivera, mada bili su zadnji, ja sam igrao na 1080p sve na max ali isto mi je bilo i na medium. Ja sam zavrsio igru i sad je to nebitno :) Trenutno igram Ancestors Legacy.
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. xman

    xman Komšija

    Igram ga upravo. Odlicna igra. A probleme sa optimizacijom nisam primjetio.
     
  7. vutra

    vutra Komšija

    Preporuka :cool:
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja ne znam samo što ja igram još uvijek ove moba igre.. čovjek samo ispizdi.
     
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  10. Esh

    Esh HWB

  11. Esh

    Esh HWB



    24.8.
     
  12. Neso

    Neso Komšija

  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nadam se da neće biti prezahtjevna za hardware
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne bi trebala biti, svaku su igru do sad su odlično optimizirali.
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Jel neko probao Battalion 1944? Il' bar da zna nekog ko je probao da cujem iskustvo. Kontam da uzmem (a pitao sam vec prije par mj za ovo) ne bil opet upalio bar 1h sedmicno da malo gejmam :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. igor.g

    igor.g Komšija

  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Zar beta nije samo za one koji su uradili preorder ?
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo mi se vec svidja:

     
  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Imam, igram, sa perspektivom u trecem licu top. Svakako probati.