Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  2. vutra

    vutra Komšija

    Nije gameplay, očito :D

     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    CS:GO Free Edition came to Steam this week, but you'll only be able to fight against bots and spectate games on GOTV..
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Dosadni su više sa ovim igrama.
     
  6. heroic

    heroic Komšija

    Ko voli simulacije moze probati Production Line, ima na Steam-u.



    Od istog developera koji je pravio Democracy 3.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako su dosadni kada nema niti jedna AAA battle royal igra. Jos ni jedan veci izadavc nije izbacio svoju BR igru. Nema se sta igrati osim PUBG koji je nedovrsen.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa sta ce ti više BR igara? Ima ih u izobilju. Evo izlazi dying light BR ?
     
    Last edited: Sep 2, 2018
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bit ce i COD BR, kud ces dalje...
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Zar nije i RDR 2 trebao imati nesto slicno BR?
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Igra li neko Dragon Quest XI?
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cekamo praznike i popust :D
     
  14. vutra

    vutra Komšija

  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. Neso

    Neso Komšija

    Metro Exodus Length to Be That of the Two Previous Games Combined; There Won’t Be Any Fetch Quests

    “We’re looking at a total playtime of both previous games combined. In terms of geographical footprint, as we have moved to these more open areas, we can fit pretty much the entirety of the first two games (in terms of footprint) into just one of our huge levels. The last two games came in at about 12GB each, and we’re struggling to fit Metro Exodus onto a single Blu-ray. This is a massive step up for the studio.”

    https://wccftech.com/metro-exodus-length-two-games-combined/amp/
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Znači i ovo će biti open world sranje.
     
  18. Neso

    Neso Komšija

    Ja se radujem novom Metru. Jbga, danas je gamerima ugodit jednostavno nemoguce. Sta god izadje ljudi popljuju, kao da su svi neki par ekselans kriticari, kao da ih neko puskom tjera da kupe igru. Sve nekakva razmazena, izopacena ocekivanja, ja ne znam sta to ljudi ocekuju od jedne igre. Sta se to trazi od jednog materijala koji sluzi da te zabavi, da se malo opustis. Ja odigram nesto ako mi se bas svidja i pucam naslov nekad i po par mjeseci, u intervalima, kako se uhvati vremena. Ne znam, mozda ja to ne shvacam preozbiljno, pa i ne vidim te "mane" u igrama. Meni ako se svidi atmofera ili prica u igri, mogu vrlo lako preci preko lose npr. mehanike iste. Ne znam, mozda su moji standardi za igre preniski... Pa meni je stvarno zao i onih developera vise. Mislim da ni dev. timovi vise ne znaju kako da izadju na kraj sa ocekivanjima konzumera.
     
    Last edited: Sep 10, 2018
    Sena likes this.
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da ne znaju pa svi prave iste igre na GTA fazon. Zato se u posljednje vrijeme najbolje zabavi uz Indie igre :) svi furaju siguricu pa imaš situaciju da su single player igre došle u pitanje.
     
  20. Neso

    Neso Komšija

    Ma hajde, sate i sate smo bacili niz rijeku uz famozni "Terminator" :) Sutalo se patkica, tenkica, Super Maria i ne sjecam se vise. Bila je bitna zajebancija i druzenje. Kad se sjetim onih zutih disketa :D Jarane nece da ucita disketu pa pusi u onaj interfejs dok se ne onesvjestis :D Danas ima previse svega, sve je u izobilju, zato je vljada i doslo do zasicenja.

    [​IMG]
     
    Esh, selvin, Vedo and 1 other person like this.