K : Xbox 360 Jasper

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by suppa_FMB, Dec 6, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zna li neko gdje je u Sarajevu najsigurnije uzeti nov Xbox 360 ali u obzir dolazi samo konzola sa Jasper maticnom plocom. Znam da je to kod nas vecinom deranje guzova ali prijatelj nema druge opcije dok ja tek na ljeto idem preko granice. Na raspolaganju ima oko 600KM, medjutim ne bih uzimo od nekih smutljivaca jer nije mala lova. Vedo i ova ekipa sto ima konzolu imate li kakvu preporuku?

    Evo gdje ja znam da su se prodavale konzole :

    - Radnja gdje je bila prodavnica sportske opreme Basket, iznad Opere
    - Radnja preko puta slasticarne Planet na Carsiji
    - Onaj lik sto je Vedo kupovo dzojstik od njega - Iza Masinske skole :)
    - Nino sa Otesa.

    Svaka sugestija dobrodosla i ako neko slucajno zna okvirne cijene molio bih da ih napise.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Vidjeh u BBI (u podrumu) centru, cijena bila 550. Ne znam koliko je pouzdan.
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Znas li dog mozda koja je verzija, nije valjda arcade bez hdd 550?
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Moj ce bit na prodaju oko 25.12.
    Jasper verzija, nikad nikakvih problema, kutija, upustvo, kablovi itd itd. 250 GB HDD, igre po izboru ;)
    5 glava fiksno
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator


    Nisam siguran kakav je bundle, ali lik rece da dolazi 20GB disk i da je jasper.
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    jel to arcade + 20 gb HDD
    Koliko sam upucen nema sanse da je onaj stari box sa 20 gb jasper
     
  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Tacno tako, 20gb bundle sa Jasper maticnom ne vjerujem da je izaso. Eh sad mozda je taj lik ubacio disk naknadno ili sta vec.
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Imas , ivanskoko , na piku . lik regulara znam par ljudi d aje uzelo konzolu kod njega . Jeste da je iz mostara ...
    slim 250 gb 650 km
    arcade slim 4 gb 550
    stari arcade 550 km
    12 mjeseci garancije
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ne bih to zbog Mostara, imali smo jednu opciju iz Travnika jos jeftinija od tog Ivana medjutim i ona je otpala. Da se radi o PS3 mozda bi i uzeli ali posto je Xbox u pitanju moramo provjeriti napajanje i datum proizvodnje.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma jarane Jasper se proizvodi već dvije god. Teško je sada nalatit ako je nova da nije Jasper. Možeš u Sarajevu naći za 450-480 bez problema.
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Evo danas sam bio u ovoj radnji sto je nekad bio basket, iznad Opere i 550km im Arcade Jasper. :shock: Gdje si ti to naletio da su po 450km?
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Zasto Jasper kad ima flash i za Slim ?
    Jedino za JTAG ali ne mogu ni svi Jasper-i to, a nema ni od JTAG-a koristi velike vise...
     
  13. Pasha

    Pasha Komšija

    Nema još uvijek LT+ flash za Slim. Samo za Benq i Liteon drajvove (stare konzole).
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa kod Nine ti je 450 mislim. Ja sam uzeo u BBI, tamo Juka radi pa se možeš čuti s njim. 480 me došao.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Hmm zakleo bih se da sam procitao neki dan da je dosao ali upravu si, radilo se o zamjeni drajva sa nekim koji se moze odraditi :D
    A nije ni to daleko po ovome sto pisu...
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Nema 100%. Ma pišu o tome već tri mjeseca. Sudeći po ovom brzom izlasku fiimware-a za stare konzole, neće ni izaći za Slim još zadugo, jer garant imaju problema. Uostalom i glupo je flashovati Slim i preuzeti rizik da popije bananu.
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Neki dan mi izleti nov 250gb Slim za 450 km i sve dogovorio sa momkom i hajde reko da vidim sa Ninom koliko ce me izaci fleshovanje kad on mrtav hladan, nema jos nista za slim ali kad ga uzmes ko eto mozemo pokusati. WTF? Naravno nisam ga pito za LT+ zato sto znam da se ni u "Rest of World" nije pojavio LT+ za slim verzije Xboxa.
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Bump.

    Oglas je jos uvijek aktivan.
     
  19. Stryker

    Stryker Komšija

    Koliko bi dao za XBOX 360 Elite sa Jasper pločom, džojstikom i svim kablovima ? Ne znam da li je HDD 120 ili 250 GB.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    pogledajte u radnji odmah do BKCa, gdje bus prolazi, vidio sam danas u izlogu da im stoji x360 Arcade paket. To je sestra radnja sa Jukinom, a kod Juke je Jasper nov, flashovan bez HDDa bio 485 KM cini mi se.

    Ja svoj Arcade kod Nine uzeo za 550 KM, koliko se sjecam, prije jedno godinu. Uzeo jos 250 GB HDD sa dealextreme.com za 90 KM (PERFEKTNO fercera). Sto znaci da bi ti jaran trebao proci dosta ispod 6 stoja.
     
Thread Status:
Not open for further replies.