K : Xbox 360 Jasper

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by suppa_FMB, Dec 6, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Vjerovatno da ce se uzeti kod Juke ali problem je sto ne znamo je li konzole imaju zadnji flash na sebi tj. LT+ a cito sam po netu da ce sve igre koje izlaze zahtjevati LT+ sa a.p 2.5 zastitom.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    flash je 50 KM kod Nine, dok ti jaran odigra Forzu 3 & Red Dead i sve ostale X360 hitove - izaci ce LT+++ :) Uostalom, nazovi Ninu i naruci sebi X360 flashovan sa LT+, kupi ga od njeg.
     
  3. Pasha

    Pasha Komšija

    Što se vi neka raja sa foruma ne utalite za opremu i flešate sami ? Nije Bogami neka mudrost.
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ne znam Vedo brate, cuo sam svakakvih prica o nini u zadnje vrijeme pa sam malo skeptican po pitanju kupovine od njega iako sam licno imo pozitivna iskustva sa covjekom.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čovijek ima pravo. Prva igra koja mi ne mogne ja ga sam flešam.
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Bump

    Nista, ako ne nadjemo do kraja mjeseca morat ce se odustati od kupovine. :(

    Mislim zalosno je da se u glavnom gradu ne moze naci konzola i osoba koja zna da uradi ovaj posljednji flash LT+ a da pri tome ne moras strahovati da ce te izraditi za pare.
     
  7. Pasha

    Pasha Komšija

  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa izgleda da jeste velika mudrost cim 2 covjeka u gradu znaju uraditi flash bez da ne uniste konzolu. :)
     
  9. Pasha

    Pasha Komšija

    Drug postupak je vrlo jednostavan. Ne može se ništa desiti konzoli jer flashaš drive, jedino što možeš krivo napraviti je da pogrešan firmware staviš, a i to se da ispraviti.


    Da pojednostavim ; ' komplikovanije je flashat bios neke matične ploče'.:)
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Konacno!!!

    Kupljena konzola od momka iz Travnika, to je onaj sa pik.ba (ixbox). Kupili smo za 600 km Xbox 360 Elite Jasper, besplatna dostava. Konzola je glanc nova i sto je najbolje cipovana na LT+. Mislim da je ovo u sustini dobar deal jer nema potrebe za dodatna ulaganja bilo kakva.
     
Thread Status:
Not open for further replies.