Kineski telefoni

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by selvin, Sep 19, 2013.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Ekipa mijenjao sam posao, drugim rijecima dobio sam novi poslovni broj ali ne i mobitel (prethodni poslodavac mi je obezbijedio oboje :D), tako da mi treba sada nesto povoljno a funkcionalno... interesuje me, koja je najisplativija varijanta od ovih kineskih? Treba mi znaci samo nesto da mogu koristiti "normalno" 3G. Facebook app, Viber, mape, Chrome. Ili da ganjam kakav polovan Samsung za 150KM?
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Xiaomi Redmi Note 4x

    Odlican Phone za 275km nov.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Imal' ista jeftinije od ovoga? :D
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Naravno da ima,al htio si da valja. :D
     
    Last edited: Dec 5, 2017
  5. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ima jeftinije ali ne bas toliko da se isplati razlika, pogotovo ako ces koristiti poslovno, ima brutalno dobru bateriju.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Haha posteno... ma isao bih na nesto do nekih 200-njak KM, neki top low range i sl. (ukoliko se ovo sto si preporucio vec ne moze svrstati u tu klasu).
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Za 200 KM novo ne moze da valja znaci nikako :)
     
    dams82 likes this.
  8. Mujka

    Mujka Komšija

  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Koristim Leagoo Kicaa Mix vec par mjeseci, i mogu reci da sam pravo zadovoljan.
    Koristim ga kao rezervni telefon, primarni je poslovni iphone 6.
    Ekran, velicina, baterija, sve za 10.
     
  10. hmudd

    hmudd Novi član

    ^ E, za njih sam i ja čuo da su dobri telefoni, ali nemam nikog koga poznajem da ih ima pa da mogu da proverim.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kinez u rangu 400-500 kmica, veci ekran (5.5+), sta mozete preporuciti, da ne citam hrpu recenzija? Baterija i kamera su najbitnije.
     
  12. kvaju

    kvaju Komšija

    Redmi note 4x sto se baterije tice
     
  13. efo

    efo Komšija

  14. ming

    ming Veteran foruma


    Za 500KM možeš S7 uzet.
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Potpisujem, a i ovaj novi 5x sto dolazi ili 5 plus imaju istu bateriju. Ali pošto trazi i kameru dobru mislim da mu nisu opcija, jer je kamera prosjecna.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kineski telefon i dobra kamera, kako da ne. Bolje uzmi polovno onda, a da valja.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    To je bestbuy u toj cjenovnoj klasi ali izlazi brzo redmi 5 jos bolji pa sacekaj mozda. Kad tacno izlazi redmi note 5?
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Trebalo bi oko mwc.a biti najavljen


    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa i ovaj obični redmi mi je okej, puno je ljepši od 4x-a.. al eto ako će uskoro izaći note 5 onda ću ga čekati..

    4x ili obicni 5 redmi..
     
    Last edited: Feb 1, 2018