Kladjenje i favoriti na SPu..

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Virty, Jun 12, 2006.

  1. zilo

    zilo Komšija

    HaHaHaHaHaHaHa

    Ja sam oplako ovog komentatora na radiomitre.com.ar.Mislim da sad ima upalu grla.Cim zavrsi ono jedno GoooooooooaL mora opet da se dere.Nije malo 6....

    :D :D :D
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fakat bruka i sramota. Neka im kad nemaju veze, pa jebote da je Argentina igrala sa Sarajevom ili Zeljom, manji bi rezultat bio...
     
  3. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Bruka.

    Na kraju ce Argentinci najvjerovatnije imati najbolju gol razliku.
     
  4. Chem

    Chem Komšija

    3 Srbiji 3 crnoj gori
    :lol: :lol: :lol:
     
  5. FearLess

    FearLess Aktivista

    5 srbiji 1 crnoj gori
    jer kad pogledas kolika je razlika u velicini ove dvije drzave dobijes srazmjer 5:1
     
  6. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Neka, hoce oni nase navijace u Beogradu marisat. Sve se to vrati. :mrgreen:
    Nemaju kvaliteta stvarno, al mislim da bi mi makar 4:0 izvukli.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    mi smo u prijateljskoj meni se cini 97. ili 98. popili 5:0 od Argentine, a sada bi jos bolje prosli da smo se susreli s njima kojim slucajem. evo i Italija se obruka, sa igracem vise. definitivo Ghana zasluzuje da ide dalje u ovoj grupi...
     
  8. Chem

    Chem Komšija

    dobro se sjecam te tekme ,tek mi postali a hebo te igramo s Argentinom jest mi bilo drago prije tekme a nakon i nije bas,
    al je cinjenica da sad pa skoro i da nema lose ekipe(drzave),pogotovo su mi najdraze ekipe tipa ghana,ecuador i te malo siromasije zemlje, naravno ne mogu zaboraviti Saudijsku Arabiju i Tunis :mrgreen:
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ghana i Saudijska Arabija su me pravo dobro iznenadile. Steta sto Tunis izjednaci zadnju utakmicu...
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

    Kad pogledas te siromasne zemlje pa oni brate ni TV-a nemaju ami ovdje kupujemo grforce, radeonke PS3ice Xboxove i jos kazemo da nemamo para


    BTW sada navijam za Ghanu
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Prodaj bubreg, doniraj lovu.

    Imas dva ne treba ti jedan.
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    hrvacka ftw!!! :D

    ajmo svi pred ekrane i navijat!
     
  13. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    slaba hrvaCka , al ono fakat.. mislim da cak nece ni dati gol na ovom SP-u
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hehe. ako australija uzme 3 boda rvackoj, onda nema nista od prvenstva. evo zavrsila se utakmica, i kad se izuzme onaj promaseni penal, nekako mi je vecinu vremena japan bio za nijansu bolji...
     
  15. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    HrvaCka ne zna na koga bi igrala, Olic je upropastio par sansi pred kraj utakmice gdje se moglo sve rijesiti sa par komada u mrezi Japana.. Po meni Srna nije dovoljno iskusan da puca penal - to su trebali uraditi ili Babic ili Klasnic ! Ah da , ona inicijativa je jalova i sa onakvim napadima tesko da se sta moze uraditi. Mozda da uleti koja lopta na srecu, neki sut Kranjcara itd.. Nekako sam ubjeđen da dalje prolaze Brazil i Australija.. Ovo SP su razocarale komsije , SICG koja je u qualf. grupi primila samo jedan pogodak, na SP-u je vec uknjizila 7 komada a protiv Obale S. imaju priliku da se kuci vrate dvocifreni :roll:
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Ma meni Kroacija ni na hatru nije bila.Ja sam u vrijeme utakmice rostilj raspalio u vikendici. :mrgreen: Kisa i grad me otjerase kuci.:evil:

    Australija prolazi 100 %. :wink:
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    tiše tamo :evil: :D

    ma jao kad vidio promašenog penala, suza krenula... ali po meni čovjek utakmice pršo bez razmišljanja.
     
  18. Chem

    Chem Komšija

    Brazil ,iskusno ,igrali koliko im je bilo dovoljno za pobjedu :mrgreen:
    Go Brasil(kad nema BiH) :mrgreen:
     
  19. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Nisu imali ni za lopte. Kupili par i sad deru Evropske ekipe kad su se malo ustelili.
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Rivaldo kao dijete nije imao para za bus,pa je pjeske isao na treninge(koji su bili po prilicno udaljeni).Trenirao je bos,a sta je postigao?Takvih primjera je milion,a ima ih i kod nas.

    Brazil je uzasno siromasna zemlja.Najveci kriminal je u brazliskim favelama,ali ipak haraju u fudbalu.Sto?Pa imaju motiv i zelju da izvuku sebe i svoju porodice iz tih govana.

    Sad jos vise vjerujem u svoje rijeci da ce Australija proci.Ludi igraju za 10.Jest da im je pola ekipe hrvatskog porijekla,al eto doci ce im glave i prolaza. :)