Kladjenje i favoriti na SPu..

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Virty, Jun 12, 2006.

  1. Chem

    Chem Komšija

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako se ispostavi ko tacno, onda je Materazzi dobro i prosao. u tom slucaju bi bilo fer Italiju kazniti neucestvovanjem na slijedecem Evropskom prvenstvu.
     
  3. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    malo morgen ce kaznit Italiju da ne ucestvuje na sledecem EP jedino treba kaznit materazija
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa dovoljno i to. jedan je od najboljih odbrambenih igraca trenutno, tako da Italija ima ogromnu rupu u odbrani. dovoljno ce biti da se pridruzi Pesotu u bolnici.
     
  5. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Treba italianskog nacistu iskljuciti dozivotno - ali se to nece desiti pa se nadam da che ga neko makar posteno polomiti.
    A Zidan se naslusao nacista siguran sam - sad je puko jer odlazi pa ga zaboli za kaznom.
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    danas procitah na jednom njemackom teletextu, da je Materazzi 2 puta Zidane-ovu sestru nazvao prostitutkom...ako je to tacno onda je Materrazi zasluzio onaj udarac :twisted:

    sa RTL-ovog foruma, sto bi u prijevodu otprilike znacilo:

    Henry je rekao: "U citavom svom zivotu nisam cuo toliko rasistickih istupa u tako kratkom vremenu, ali da je meni tako nesto rekao, postupio bih isto tako, samo 30 cm navishe. Sreca Materazziova da je to bio Zizu, kod mene bi lezao na zemlji." :mrgreen:
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    francuzi su imali kvalitetniju igru i nisu talijani zaslužili pobjedu + ta njihova gluma mi već stvarno diže živac.

    10 -> sramota za prvenstvo, ne samo udarac, nego totalno izbjegavanje terena nakon nemilog događaja, pa čak i nakon pobjede.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  9. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Neka je ga razvalio. A inace da bi bio svjetska klasa moras bit bezobrazan. Jedan je Ronaldinjo koji je fin :mrgreen: (zvuci malo gay). Al uzmi druge pa Roonie nikad ne bi bio ono sto jest da nije bezobrazan.
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    ''...da sam bio ja ostao bi on lezati.'' ;) Zaheban Henry. :D

    Rezultat se pise,a igra se pamti.Ono sto se pamti vremenom nestane. ;)
     
  11. Ace_

    Ace_ Aktivista

  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koje zahebancije...:lol:
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hahaha odlicno. :mrgreen:
     
  14. zilo

    zilo Komšija

  15. Chem

    Chem Komšija

    Koja schminka bas beton
    LOL
    svaka cast raji na inovacijama
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Mozda da dodamo...

    [​IMG]

    :mrgreen: