Klikoo.ba - objasnjenje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Tesla, Mar 3, 2011.

  1. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma imaju oni vec razradjen sistem zarade, nista se vi za to ne sikirajte :smt003
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo zakasnio sam na "koher"

    Završeno
    0,25 KM

    :O

    - A jasno je da ima razradjen sistem, samo da se procuje za ovo sigurno ce i zarada kapati, isplatiti ce oni i taj PS i TV :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Da stavimo i mi nekih usb stickova za klikanje po reklamama?:)
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa vala Enise i mogli ste ako postoji mogucnost da ubacite makar one reklame sto se placaju klikovi :)
    Da malo poguramo HWB, za nas hajd recimo 100 aktivnih svaki dan pa par klikova na reklamu moglo bi se nesto skupiti za HWB.
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    bas treba skupljat za hwb :D
     
  6. Tesla

    Tesla Aktivista

    Otisla N97 za 7 KM sa dostavom. Nije da tekefon vrijedi ali se moze pofino prodati.
    Samo je oaj kendo ili njhov covjek ili je pametan pravo. Samo mi jos innteresanntno sto su pobjede na 2 artikla, cini mi se TV i N97 odnijele klik sluge za svog gospodara. Treba kupiti 500 licitacija i ukljuciti slugu i pustiti ga a ujutro samo pogledati da li smo dobili ili ne.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo, dok su se svi jagmili za Laptop ja sam jednom kliknuo na fen i osvojio, za 0.07 KM. Sa dostavom od 5.50 KM...

    Vidjeti cemo kakva je daljnja procedura.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    zakuhalo se oko lapasa opasno, ev vec 460 bidova, nece ovo preko cenera otic da si hljeb, trebalo bi mozda uletit sa kojom ponudom dok se ovi ispucaju :D
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma ja buraza registrovao na 5 besplatnih smo uzeli Fen, cekali svi bacaju bidove na lapas, 1-2 osobe samo bidale na fen i prodje. Hajde nije to nista ali veliko (Fen) ali ipak negira neke malverzacije (barem na ovim jeftinim proizvodima) dok na nekim vecima mozda i postoji.

    A laptop ce ici sigurno preko 10 KM, sta znas mozda necijih 5 besplatnih nadjaca onog sto je ulozio 50 KM u licitacije.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Valja ti se onda slikati sa tim fenom :D
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ima familije... :)

    Eno laptop na 6.50 :)


    - Vidim da je VedoHWB aktivan za laptop, hajde nebil' srece bilo :)
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    suti, do WCa neam kad otic :smt005

    jaran hoce da na kredit uzme lapas, pa mi je nijet ako dobijem njemu ga poklonit, valjda ce Bog i to uzet u obzir :D

    fora je sto svi cekaju yadnji sekund nece li ko drugi licitirati, da sacuvaju kredite, a tu se moze desit da neko zakasni i bum - eto ga lapas
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    nece ovo zavrsit do sutra kako je krenulo majku mu :/
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa dok ti bidas, neko ti moze pravit accounte i dobijat po ovih 5 licitacija? Samo treba bit uporan.
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Vedo koliko si licitacija kupio? :) Ili si na dzabanijama, mogao sam ici registrovati drugi nalog da osvojim i laptop sa fenom, u jednoj posiljci da dodje.. :D
     
  16. Looney

    Looney Komšija

    Hahahah.
    Ovo će hladno do 2 ujutro da traje :)
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Kupio ih tonu, ima borba do ujutru da traje :smt003
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker


    Ja cu biti odsutan do 11 sati, tad ako ne bude gotov pridruzujem se borbi sa jedno 20KM
     
  19. Looney

    Looney Komšija

    Ovo ide na 20-25KM vrijednosti :)
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    sreca pa je subota, raja ce valjda vani :D