Kupovina auta na autokredit ili leasing (iskustva)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ibran, Apr 9, 2023.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Kobre dabre :D

    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nadam se da je momcina prezivio pa da bude pametniji ne ici pred auto iduci put :D
    Stigao sam i prikociti ali preblizu je bio za izbjegavanje, odletio od udarca i pobjegao u sumarak.
     
  3. nivla

    nivla Komšija

    ovaj nije imao korozije u gepeku, znam da su to prvo gledali ovi sto su kupili, kompresija isto bila dobra, 10ak dana prije prodaje zamijenio mu sve filtere, prednje plocice, akumulator, jednostavno uradio sve ko da cu ga voziti jos godinu
    s obzirom da je placen 8500, pa poslije 4 godine prodat za 7500 ne bih rekao da se nije isplatio, ali sam rekao sebi da sljedece auto ne smije biti starije od 5g i tako sam i kupio, volio bih da je ovaj sad 2.0 umjesto 1.6 ali nije da mi nesto pravi razlike,ne prelazim ko prije 25-30k godisnje
     
  4. ibran

    ibran Aktivista

    Ja još auta kupio nisam evo več od teme kako sam postavio triči tamo, trči vamo lizing nikako u BiH za nas nisko buđetne porodice, polovnjaci skupi da te Bog sačuva,
    Evo čekam jednu škodu da vidim kada dođe s puta. Imali ko kakve preporuke od poštenih ljudi.
    Hvala!
     
  5. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Jesu li se dobro pokazali ovi Renaultovi automatici? Ne mogu se sjetiti da sam ista igdje procitao o njima, ni dobro ni lose.
     
  6. ibran

    ibran Aktivista

    Evo konačno sam riješio kupnju auta, uvoz iz Švicarske Mazda 6 2010 g, kilometraža 151.000.
    Motor dizel 2,2 m3 120 kW/163 HP.
    Ako je neko ima ili imao u vlasništvu kakvi su dojmovi. meni je unutrašnjost odlićna konforna za sve putnike udobna za vozit, ostalo ću polako saznavat u vožnji.