Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Konjislav, May 6, 2008.

1. Stevie_Ray

Stevie_Ray Veteran foruma

Nisam ni znao da rade zakrivljene IPS. Kad god sam vidio zakrivljeni model, ono VA.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Ekstrauterina

Ekstrauterina Aktivista

Ima ih, ali dosta manje nego VA. VA su i najcesce osjetno jeftiniji pa se vjerovatno i bolje prodaju. LG 34GN850 ima isti IPS panel kao ovaj Acer.

3. Picoooka

Picoooka Aktivista

Koja je cifra bila u pitanju,ako nije tajna ? Taj monitor se u imelu prodavao za 1850km.

4. Ekstrauterina

Ekstrauterina Aktivista

Nije tajna, 1569km me izasao. Poslali u utorak, u srijedu bio kod mene. LG sa istim panelom kod nas ide za 2k u normalnim radnjama, tako da mi je ovo ok cijena.

Picoooka likes this.
  5. Ekstrauterina

Ekstrauterina Aktivista

Eh, gdje bih mogao naci USB-C kabal koji podrzava i punjenje laptopa i 3440x1440 rezoluciju :D Zvao Neutrino, Imtec, Genelec, Ingel, nigdje nema. Genelec mi ponudio neki Belkin od 200km doduse...

6. selvin

selvin Moderator

https://planet.ba/kablovi/1109-xiaomi-kabal-usb-c-15m.html

Je li to ovo? Mislim da mora biti 5A da moze puniti laptop, tj. 60+ W?

Sent from my SM-F711B using Tapatalk

7. DSA

DSA Aktivista

Amazon ~ Pesoto ili KupiGlobal

8. selvin

selvin Moderator

Sad vidim da je data transfer nedovoljan za 4K. Ja išao samo na punjenje :)

Sent from my SM-F711B using Tapatalk

9. selvin

selvin Moderator

10. Ekstrauterina

Ekstrauterina Aktivista

Sjetio se da nazovem jarana koji najcesce ima svaki kabal, prelaz, gadget i sl. kad sam krenuo s posla. I gle cuda, ima originalni kabal sto je dosao nekad uz neki Dell monitor. Ev ga puni i ide 3440x1440 na 100Hz :D

selvin likes this.