Kvalifikacije za EP 2012: Ukrajina i Poljska

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Sep 3, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB

    Haha, pa nije depresija, kad pobjedimo dvije u nizu u narednim kvalifikacijama, ide opet euforija, kao i prije :) Koga dovesti za trenera?
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Treba Blaza vratiti.. :lol:
     
  3. pac

    pac Komšija

    Znao sam da ce opet biti glupa prica trener je kriv. Nemoze niko biti kriv koji nije trcao za loptop a igraci to sigurno nisu radili vec kao muha bez glava mrljali bezveze. Da nije bilo sudija nebi ni ona dva gola dali.

    Ma igraci trebaju slusati ono sto im se kaze a ne glupirati se.
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Slazem se, oko toga. Reprezentacija nam je ogledalo naseg fudbala. Sramotna kriminalna, nekvalitetna premier liga iz koje se nema šta dobro probrati..
    Reprezentaciju drži šačica igrača koji igraju po evropskim ligama. Očekivati da teret cijele reprezentacije ponesu Džeko, Miske i Spaha je nerealno. Dobili smo teške protivnike, vjerovatno najteže iz pot-a. Smatram da nismo bili dovoljno pripremljeni za njih.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Pape je vjerovatno mislio da ce 2-1 biti barem do 70-te pa da onda Vedu ubaci, dok smo mi, fanovi, ocekivali da ga ubaci odmah na pocetku drugog pa da napadnemo.
     
  6. h2o

    h2o Aktivista

    @pac.

    Jeste ne trci on, ali on je taj koji ce uliti zelju za trcanjem i skakanjem u zivom zidu. Takodjer nece pokusavati sa taktikom nabij loptu do Dzeke pa sta Bog da.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Bas se sjetih da smo neposredno prije utakmice izbacili bombu da su Portugalci pokusavali da otruju nase reprezentativce. Vjerovatno je taj psihicki udar bio presudan :D
     
  8. pac

    pac Komšija

    Ta taktika nije fercerala kada se lopta Hasanu dobacivala.
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Trener je kriv do onog dijela priprema do početaka utakmice.
    Od same taktike, nepripremljenosti igrača i lumpovanja po Lisabonu.
    Par igrača nije ništa cijelu utakmicu radilo, umjesto da ih odma zamijeni on je čekao neki "svoj povoljan" trenutak.
    Šta reći, ljudi nas odrali..Igrači se ne smiju onako bahato ponašati bez obzira na suđenje.
    Dobili smo 4-5 žutih na mahanje rukama. To je loša psihicka priprema.
    I bolje da su vjezbali postavke u zivom zidu nego pucanje penala.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Moze li mi iko pojasniti kako i zasto je Lulic iskljucen, nije imao karton.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  11. h2o

    h2o Aktivista

    Nije imao, ali je dobio dva u minuti. I to oba zbog prigovora. :D

    PS I ovo je zadatak trenera/selektora, da smiti igrace.
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Dobio zuti za prigovor, pa drugi zuti na prigovor za prvi zuti.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hahahaha

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  14. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nidje veze.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Rastavili nas ljudi na proste faktore, nemam šta reći nego da su bili bolji puuno u apsolutno svim segmentima igre. Ne bi sad da upirem prstom ali Medunjanin veze sa fudbalom nema. Samo neću pratiti dešavanja, treba mi odmor. Sad će krenuti priče ne valja ovaj, Pape odlazi etc etc...
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Lako je biti general poslije bitke.
    Ukratko cu reci da smo slabi kad smo pod pritiskom, ne znamo da igramo pod tim uslovima pritiska.
    Sve smo baraže prokockali i odigrali ispod svog nivo-a. Ako mislimo negdje da se plasiramo a smatramo da imamo kvalitet, to cemo morati uciniti nekakvim direktnim plasmanom. Ima igraca koji nisu nesto pokazali cijelo vrijeme dok igraju u reprezentaciji, i treba to malo mijenjati.
     
  18. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Neće Pape otići. Ima Osima i tim iza sebe i to je najvažnije.
     
  19. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Večeras sam rekao sebi ne gledam više reprezentaciju BiH, osim na svjetskom ili evropskom = NIKAD
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Tako sam ja reko na proslim kvalifikacijama al pogleda slucajno utakmicu protiv Francuske gdje smo izgledali ozbiljno i zapalih se al kratko :D