Kvalifikacije za EP 2012: Ukrajina i Poljska

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Sep 3, 2010.

1. forzamilan

forzamilan Veteran foruma

Kakav crni Hasagić, Begović ni kod jednog od 6 golova nije mogao apsolutno ništa. Oni slobodnjaci se samo pogledom isprate. Stoji to da je sudija postavio živi zid na debelo preko 9m i time olakšao portugalcima ali realno BIH tek u 4. utakmici protiv Portugala postiže gol i to iz penala, to dovoljno govori koliko su ispred nas. Samo šteta ove dobre generacije, nadam se da se nećemo prisjećati sa sjetom da je postojala šansa...
    Tačno ću uzeti odmor od fudbala, ovih zadnjih dana atmosfera je bila ko da smo Brazil a sad ovaj debakl, nažalost.

2. dmr

dmr Veteran foruma

Nije mi ba Begovic nafakali :D. U prvom poluvremenu protiv Francuske zabismi im gol i ubaci Begovica u drugom i stadosmo ko zakopani.

3. Neo Bahamut Zero

Neo Bahamut Zero Veteran foruma

Begovica ne treba kriviti. Odn. treba sviju, ali on je najmanje kriv za debakl.

Elem, ja bih Bracu Gumenu Glavu za selektora postavio. :)
    Vjerujem da bi i Zeljo bolju utakmicu sastavio protiv Portugala, makar prvo poluvrijeme.

4. Tir Anasazi

Tir Anasazi Komšija

Tek sad cemo zaliti sto u Francuskoj ne dadosmo jos jedan za direktan prolaz, ali su se vjerovatno opustili, ko veli ako ne prodjemo imamo jos play off.

Ja sam u slucaju Papeta nekako indiferentan. Nije los, ali nije ni neki ekstra takticar. Konstantno ponavlja iste greske sa napadom i losim igracima u veznom koji uporno nista ne pokazuju.

5. Esh

Esh HWB

Nek neko napravi temu kvalifikacije za SP 2014 :D

6. zippoo

zippoo Veteran foruma

slazem se sa ovim
    ne razumijem tolike greske u jednoj ovako vaznoj utakmici,pa bolje bi sudio novo panic i da ga potkupe :p
    portugalcima nisu svirana dva penala cista ko suza a i to su jos 2 komada u nasoj mrezi
    u nas u cijeloj tekmi nije postojala odbrana,pjanic je bio najgori,mogu slobodno reci da mu je ovo najgora utakmica za reprezentaciju,ni jedan pas nije odigrao,dao je makar 10 lopti portugalcima

kod nas mogu pohvaliti dzeku i papca,to su giganti i imam utisak da su jedino oni i igrali,uz begovica koji je opet uspio spasiti 3-4 teske lopte

mene je najvise iznenadio susic sa defanzivnom formacijom u jednoj ovakvoj utakmici,odma se islo na kalulacije nerijesenog rezultata a portugal je krenuo furiozno

sve u svemu,cudno sudjenje,ostecene obje ekipe a pobjedio je definitivno bolji i ja kao navijac ne zalim ni za cime,niti krivim koga,samo za ove kvalifikacije smo se popravili 30ak mjesta na FIFA-inoj listi,sto je po meni itekako uspjeh vrijedan paznje

7. suppa_FMB

suppa_FMB Komšija

A koga to on ima u sredini boljeg? Pa mi imamo 11 igraca, i aminamo da se neko ne povrijedi.

Predpostavljam da ce sad krenuti medijski i mahalski linc Papeta.

8. blaf

blaf Aktivista

lose smo igrali, e sad...susic postavlja istu taktiku kao i u zenici, umjesto da stavi i ibisevica i pritisne njihovu zadnju liniju, vidjeli smo u zenici kako je to bolje bilo, ako nista to je trebao odma pocetkom 2. poluvremena kad je bilo 2-1 i jos se moglo nesto uraditi.
    izmjene tipa besic.....ne treba ni komentarisati, momak u hamburgu igra za rezervni sastav i nije za ovakve utakmice, medunjanin je najlosiji bio u zenici, i imao je ibricica.....a begovic u 3 zadnje utakmice u engleskoj ligi prima 11 golova, cak pet od boltona, sto znaci da je u nikakvoj formi, a da je perspektivan jeste, ali je trenutno u kurcu......koliko su god losi bili, pape snosi bar 60% krivice.
    ko je slijedeci??? barbarez....bojim se da je jos gore rijesenje iako ga raja gotivi, u trenerskom smislu je pocetnik.

9. Esh

Esh HWB

Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. zippoo

pape snosi dio krivice i po "komandnoj" odgovornosti i to mu je u opisu posla ali ne treba harangu sada na covjeka,ovo su opet najbolje kvalifikacije otkako postoji reprezentacija BiH
    moze se reci i da taktika nije bila na nivou ali mi nismo selektor,mozemo samo da laprdamo ovako

ne treba susica pritiskati i tjerati,jer on je dokazao da je dobar selektor,mozda samo da mu neko od saradnika ukaze nekada na ove taktike i predlozi sta bi trebalo mijenjati

treba kriviti i igrace njavise,posebno sredu,jer taj dio sinoc nije ni postojao,posebno pjanica pa i medunjanina

mislim da je pogresno kriviti golmana za golove sinoc,onakvi sutevi se ne brane a ipak je uspio skinuti nekoliko cistih lopti,budite makar realni kada postate,ako vec niste generalno

11. Bio_Sam_Zmijanac

Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

Ljudi Portugal nas rasuo.
    Otvoriti novu temu i cekati, Septembar 2012.
    Toliko o Repki.

12. Alibegovic

Alibegovic Veteran foruma

Ključajte/brišite ovaj topic.

13. senad_986

senad_986 Komšija

Krivi su oni klinci sto su skandirali "Messi, Messi" na aerodromu! Ronaldo se naljutio i fasovasmo sest komada, umjesto da su mu autograme trazili i slikali se s njim i ovacijama ga docekali, tad bi se covjek raznjezio i bilo bi mu zao zabijat' golove s pola terena tako jednoj lupkoj naciji.

Ne znam zasto krivite Begovica, vjerovatno je mogao odbraniti prvi go - stvarno je previse ostavio otvorenu lijevu stranu gola, a ostalo ni mnogo bolji golmani ne bi izvadili. Po meni su najgori bili Pjanic i Medunjani, koji zajedno, cini mi se, nisu 15 pasova kompletirali, Lulic, naravno, za one gluposti, a i Pape, koji se momacki usrao i nije na poluvremenu ubacio Ibisevica. Miske i Spaha su bili dobri, a i Dzeko, borio se s Pepeom koji Messija zna ustopati, a ne Dzeku, i Alvesom. Mada, kad skontam, do 72. minute, a pogotovo na poluvremenu nije izgledalo lose, samo jedan go kratki od Eura, ali kad ocepi - ocepi.

Samo, onaj Veloso je igracina, drzao je nas vezni red ko Mevlid Marin Dvor.

14. NeTRa1der

NeTRa1der Komšija

Nije sve tako crno...

Vec drugi put zaredom u kvalifikacijama za jedno od prvenstava, mi uspjevamo da dodjemo do baraza :D

Iz treceg puta vala mora da uspije :)

15. Zlatan

Zlatan Komšija

tako je...plasman BIH je realan, s tim što se može biti zadovoljan jednom finom i stabilnom ekipom, igrom i odbranom koju ispoljavaju....

nadmašili smo lux, bjelorusiju albaniju i rumuniju... preko Francuske teško se moglo, ali eto zamalo smo ih prošli...dobro smo se nosili i sa portugalom u 2 utakmice i imali 2:3 do 15 minuta prije kraja ..kad smo pukli... ali i Španci svjetski i evropski prvaci su od njih izgubili 4 razlike... znači i taj jedan visoki poraz je normala..