Ljetovanje...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by mobsterc, Jun 7, 2016.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam skoro registrovao auto pa mi radnica govori ako ces u CG ili Albaniju na more trebat ce ti zeleni/bijeli karton.

    A za HR i ostatak EH ne treba, na kraju nisam ga ni uzeo mada iduce god možda zbog CG i uzmem, ako ne potpišu sporazum.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa CG nije potpisala sporazum vjerovatno zbug šugave političke situacije koju su imali u vrijeme potpisivanja sporazuma. Vjerovatno će se i oni pridružiti.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kakva je sada situacija sa granicama. Može li se preći samo sa pcr testom ili moraš biti i vakcinisan?
    Za HR mi opet nije jasno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Test uvijek moze ali moras imati razlog. Placen smjestaj ili neki poziv na poslovni sastanak i sl.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Ljudi, diskusija oko vakcina i generalno medicine nije za ovog foruma, iz istog razloga je zatvorena i prosla Covid tema. Neka se niko ne ljuti, ali nije isto iznositi misljenje o grafickoj kartici pa onda o vakcinama i terapijama, cak i uz najbolje zelje, vlastitog iskustva i slicno.

    Postoje vrlo jasne i precizne preporuke strucnjaka, odnosno doktora po ovom pitanju, a kojima se za eventualna dodatna pitanja svakako treba prvo obratiti.

    Dodatni komentari na ovu temu ce biti izbrisani.