Logosoft - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by (:-D, Feb 8, 2008.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    I meni je povecana brzina :) letiii Mehaaa :)
     
  2. kAcA

    kAcA Aktivista

    Nigdje se ne spominje Trio Light

    Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk
     
  3. p4ja

    p4ja Komšija

    i ja pregazio neki torrent neki dan, znam vazda 1.0 mb ide... kad 1.5mb/s,odem na oficijalnu nema nikakvih vijesti..al evo bolje se ovdje coek informise
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    A ja se odseli iz Sarajeva...
     
  5. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    To se zezas ili fakat odselio, posto vidim jos uvijek ista lokacija u profilu.

    Nego jedno pitanje za ove kojima je brzina vec povecana, posto se to kod mene jos nije desilo. Da li ste restartovali routere / modeme ili je jednostavno s njhove strane odradjeno?

    UPDATE:
    Evo upravo vidim izaslo je i oficijelno na LOL stranici, samo sto stoji da cijela prica krece tek od 10.12.2012.

    https://www.lol.ba/v4/News.aspx?usluga=9ac805bf-be1c-4d97-bd02-aa4602879fae
     
  6. GV

    GV Komšija

    Kod mene ista situacija

    Ništa nisam dirao samo opazih da se torrent ,,prebrzo'' skinuo
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ima'l ko problema s netom na LOL-u danas (XDSL). Vuce se ko mrtva macka cijeli dan.
     
  8. kAcA

    kAcA Aktivista

    Dodano par novih kanala medju kojima i SK Prime (Sport Klub)

    Sent from Xperia Arc S using Tapatalk
     
  9. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Meni jos uvijek nisu prebacili brzinu sa 10Mbit/768Kbit na nove brzine 14/1 DL/UL. Ima li jos neko na LOLu da ceka?
     
  10. k0ST

    k0ST Aktivista

    jesi probao da resetujes (ugasis na 10-ak minuta) modem?
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Jesam ali ništa. Čuo sam se sa supportom, kaže problemi su kod nekih korisnika na čvorištu nakon testiranja VDSL-a. Rekao je da će riješiti u par sedmica najkasnije sve probleme.
     
  12. techton

    techton Aktivista

    Moram pohvaliti ljude na veoma dobroj usluzi koju pruzaju. Dobio sam vdsl modem nakon mnogo vremena patnje sa hd kanalima i internetom, i na paketu trio mi je sad
    [wrapimg=]http://speedtest.net/result/2644967334.png[/wrapimg] dok gledam arena sport hd.
    Nominalna brzina bi trebala biti 14/1!!!. Naravno sad hd kanali i drugi receiver idu kao djeca iz skole.
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Moram i ja veceras opet tesitrati brzine da vidim je i bilo poboljsanja. Ako nije vjerovatno ce ici ista varijanta i kod mene jer su mi potvrdili.
     
  14. p4ja

    p4ja Komšija

    jel usporilo kome ova zadnja dva dana? ukljucujuci i veceras??
     
  15. techton

    techton Aktivista

    Meni sve normala, nikakvih problema zadnjih dana
     
  16. GV

    GV Komšija

    Petkom redovna usporenja i prekidi
     
  17. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Evo lijepih vijesti:

    LOL novosti

    Sad bi se moglo i preci na ovaj "Trio+" paket s obzirom da se tamo dobiju integrisani WiFi router i modem i ne mogu se vise vaditi na varijantu da sam ja zagusio konekciju losim WiFi routerom koji sam nakacio samostalno na njihov modem. Vrijedi ako nista zbog ovog uploada jer ce cloud bazirani servisi postajati sve bitniji.
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Čini mi se da su već pustili nove brzine, iako je najavljeno tek od 10.10.2013 :D

    Doduše ranije mi je ping bio max 10, ali to mi je apsolutno nebitno.

    [​IMG]
     
  19. Pionir

    Pionir Overclocker

    Evo u licnoj potrazi, nabasam na tvoj komentar na ping :
     
  20. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Hvala za info, ali u principu mi nije bitan ping. Nije mi jasno kakva je to limitacij kod njih, zasto je potrebno da svi zovemo po potrebni umjesto da podese to u startu. Ima li tu kakvo hardwaresko ogranicenje ili im je jednostavno mrsko podesavati profile svima individualno?