Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Gdje je "hardver" u svemu ovome? Zabranjeno snimanje ili nesto trece? :roll:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Neprijatelj nikad ne spava :D
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  5. Esh

    Esh HWB

    SteveB se pogresno izrazio. Suluda je i pomisao o izdavanju bilo kakve konzole prije 2012/2013. godine.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pod "novom konzolom" se misli na Xbox+Natal combo, a spekulise se da ce ove godine MS ponuditi potpuno novu verziju konzole sa totalno redizajniranom maticnom i sve to strpati u "slim" kuciste.
     
  7. SOLID

    SOLID Novi član

    Da li znate ko flesuje u Sa konzole i za koliko novca, imam "nazalost" lite-on drive, tako da nisam mogao sam uciniti, jer nemam potrebnu opremu. Btw nadam se da nije protiv forumskih pravila postavljati ovakva pitanja ^^
     
  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Nino na Otesu, 70 km a imas i one iz superoglasa new xbox ide oglas tako nesto...
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jeftinije ti je naruciti "opremu" preko neta i sam odraditi posao. Na taj nacin mozes uvijek da stavis novu verziju firmwarea bez dodatnog placanja. Ovako jednom puknes lovu i to je to. Nista "opipljivo" ne posjedujes niti mozes da sam cackas po drajvu.
     
  10. SOLID

    SOLID Novi član

    @Neo

    Zar ne mozes iscitavati drive key bez problema (jedina stvar zbog kojeg ti treba oprema) ako imas iextreme FW, tj. ako je vec jednom flesovan, ne bi ti trebalo bilo sta drugo da bi cackao po drive-u i stavljao novi FW etc.? Ili sam ja nesto pogresno tu shvatio?
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ti pokusaj. Ja samo znam da bi za istu ili cak manju lovu volio imati i opremu, a ne dati svakome da mi cacka po konzoli za ono sto mogu i sam uraditi za 20-tak minuta. Pitanje je da li ce ti neko uopce dati kljuc od dvd citaca zbog eventualnih kasnijih nadogradnji i uzimanja love...
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sa 1.6 Firmware (zadnji sto je izaso) mozes igrat sve najnovije igre narednih godinu ili dvije a ako ti konzola nije jasper znaci ako je sa starijom maticnom plocom cak i sa 1.4, 1.5 firmware-ima neces morati raditi update konzole vise nikako...
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Diskutabilno. To ce vrijeme pokazati ili neki bug u postojecem fw-u...
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  15. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Prijatelj zbavlja X-Box i zanima ga , imali velike razlike u kvaliteti slike kad se usteka na HD ready ili HD TV ?
    Meni izgleda ko glupo pitanje al ajd , ko pita ne skita :D
    hvala svima :)
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kako nece biti :D

    Ali CRT moze solidno posluziti svakako...
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Sta je HD TV ? Valjda imas HS ready (720p) i full HD (1080p), ne poznajem situaciju samo HD TV, osim ako nisam propustio neko novo oznacavanje ili si se ti jednostavno lose izrazio i mislio na SD?
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako misli na SD i HD onda ima velike razlike. Mozda ima stariji EDTV sa maksimalnom 576p rezom.
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma full HD VS HD ready , aj reko kad sam stavio ready skontat ce se :lol:
    ispricavam se