MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Znao sam da će ga vehabija nalupat, al ovo je bio baš degenek.
     
    Vedo and Qler like this.
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kakva borba ponovo, nakon ove dominacije !? Tony Ferguson mora biti idući protiv Khabiba, to je borba za prave MMA fanove.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    I treba popušiti vizu, nek se vrati u planine hrvati sa medvjedima. Conor nije podigao optužbu protiv likova što su ga napal, ali će popušiti kebab kaznu.
    Nadam se da će mu Ferguson doći i iskasapiti.
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nije podigao zato što je prvi napao trenera Khabiba. Lik krenuo da razdvaja kad je Khabib preskočio ogradu, a ovaj njega udario.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Odakle to, ja vidio da lik samo stoji.
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Visu da popuši što je upao onom kretenu Danisu nakon što mu je Bog zna šta ovaj rekao ? Kako bi bilo da je Khabib sa svojim Dagestani friendima uradio ono što je Conor uradio u New Yorku !?
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bilo bi glupo isto kao što je glupo kada je Conor uradio ali genijalno da se nahajpa borba. A što se tiče toga rekao mi ubit ću te, ravno iz srednjek vijeka.
    Ugl da mu je pružio ruku i pomogao da ustane bio bi pet puta veći pobjednik a i vjernik kada mu je toliko do toga stalo.
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne sporim da je glupo ono što je uradio, ali nigdje veze nazivati ga divljakom i sl ... Toliko je ovo Conor pretvorio u lično i ne treba biti iznenađen na to šta se desilo. Khabib bi ostao baš pravi šampion da je svejedno čestitao mu , ali ga zaista ne krivim što nije, pogotovo šta je sve rečeno. "Dagestani rat", spominje Putina i Kadyrova, oca od Khabiba (kome je zabranjen ulazak u USA), wtf čovječe - pokušavaš ga ubiti, pogotovo kako je osjetljiva situacija sa tim dijelom Rusije ...
     
  9. xman

    xman Komšija

    Slazem se ali sta se MMA fanovi pitaju? I ja sam za Fergusona. Manijak se vrati za 6 mj nakon onakve povrede...
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa ovo je za zatvora.
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nalemali ih rusi usred amerike hahaha jos jos je Conor dobio po p* od dvojice onako usput :)

    Covjek nema veze sa fair playom i postovanjem protivnika, a to je pravilo br. 1 u ovom sportu. Zato se ovo i desilo.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A kad Conor krene mamahati rukama i nogama na vaganju, cak napravi i kontakt, i prijetiti da ce mu "otkunuti glavu" to nije za zatvora? Khabib ocitno nije Mayweather da se samo smjeska i mase glavom.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Conor je kreten svoje vrste. Ipak to sto radi dize hype, i sigurno ima neku vrstu "odobravanja" od organizatora.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Možeš i ti prijetiti da ćeš otkinuti glavu pa nećeš u zatvor, ali ako otkineš ideš :)
    Ne kontam šta je problem, Aldu i sve ostale borce je vrijeđao pet puta gore, ne znam koliko možeš biti glup da se ložiš na trash talk.
    A kebab ima da ljubi guzicu Cinoru do kraja života jer je zahvaljujući njemu digao lovu koju ne bi da ima sto hiljada pobjeda protiv drugih boraca.
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kao što rekoh, ćao maneken.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I M. Ali je imao dug jezik i dizao hype, ali je barem pobjedjivao i imao postovanja prema protivniku. Conor ima samo dug jezik i nikakvog postovanja, to mu se tolerise zato sto i sam UFC od toga zaradjuje.
    Ako cemo tako, onda ovo sto je Khabib na kraju napravio se moze gledati kao show i hype za buduce borbe.
     
  18. xman

    xman Komšija

    UFC je sport i sve sto ta rijec znaci davno batalio. Da im je to prioritet obojicu bi ispalili iz organizacije jer ovo je sramota. Khabib je imao priliku da ispadne gospodin u ringu ako vec nije van jer ne zaboravimo da su liku puna usta islama a okruzen teroristima,ubicama,diktatorima itd. Zaustavljanje Artema Lobova sa 10 jarana mu nije bilo prvi puta da glumi nasilnika. Conor je dokazani idiot.
    Sav taj ciganluk uze svjetla i paznju koju je Tony zasluzio.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Slažem se.
    @Reventon https://en.wikipedia.org/wiki/Conor_McGregor
    Izvoli score, lik je pocistio vrhunske borce i zasluženo uzeo oba pojasa, ovo mu je prvi pravi poraz po mom mišljenju.
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma nek se rokaju.

    Nek naprave UFC unlimited bez rukavica kavez i van kaveza pa nek se lome kad je cejf im.

    Mada me ne bi cudilo da je to sve veliki show.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk