MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa obojica su imali veliku pauzu, gus manju. Jones se nije super dugo boriio, to nije nikad plus.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Dužu je pauzu Gus imao nego Jones.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Trazio cisto da vidim testiranja od prije jer White i Jeff Novitzky smatraju da su ljudi retardirani kada objašnjavaju procenat pronadjene supstance u sistemu. Pa onda drugi borci kao Sean O'Malley, koji je nedavno takodjer pao, za referencu koriste kilogram ili litar. Kad', neko je vec sumirao:

    2017
    Per the report issued by Toronto-based McLaren Global Sport Solutions, the Sports Medicine Research and Testing Laboratory (SMRTL) test determined Jones’s sample had a concentration of 20-80 picograms/milliliter (picogram = one trillionth of a gram).

    2018
    December USADA urine test that found 60 picograms of oral Turinabol metabolite in Jones’ system.

    Sto se mene tice, najbolje bi bilo free for all. Yebala ih testiranja, ali je ovo vec next lvl korupcija. Drugi borci su padali za isti procenat nedozvoljenih susptanci koje nisu bile sterodidi, i bez ikakve rasprave su banovani na 2 godine.
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Problem je sto je sutkinja nalozila (predlozila) da Jones odradi VADA testiranje umjesto USADA testiranje jer je USADA sponzorisana od strane UFC-a dok VADA nije. Sta to govori, da je USADA bukvalno pod palicom UFC-a (sto vjerujem svi do sada i znaju...)

    Smijeh. Da je Gus imao muda (da nije previse belt-hungry) mogao je za ovaj fijasko inkasirati koji milion ekstra. Premjestanje, pozitivan, ovo ono sranje...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo poslije gledam, padali su borci i za 17 picoklinaca. A sto se VADA-e tice, bilo bi dodatno a ne umjesto USADA-e (dok si pod UFC-om, slijedi te USADA). Trazili su na saslušanju VADA testiranje narednih 3-4 mjeseca. Oni testiraju na neke stvari i imaju metode koje USADA ne koristi. Kao testiranje kose (gdje je Canelo pao). Jones je naravno to odbio.

    Sada je, da nastupa u Kaliforniji, VADAtestiranje bilo uslov/pod moranje. A ovo, da supstanca bude u organizmu narednih godinu-dvije vazi samo ako se uzme puni tretman a ne ako se manje kolicine slucajno zadese u suplementima.

    Bilo bi zanimljivo da meč otpadne zbog fulanja na vagi ili povrede a pomjerili su brda i planine da se borba odrzi. Koj icirkus.
     
  6. xman

    xman Komšija

    Nije Gus belt hungry koliko zeli Jonesa dobiti. Bar po izjavama.
    A Jones... lik je bruka i sramota za ovaj sport. Narkoman. Cheater. I sta sve ne.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
     
    donjapa likes this.
  8. xman

    xman Komšija

    Zvanicno? Uuuu ovde moze svasta biti. Sve je do Caina. Ako bude onaj stari "sea lvl" Ngannou ce primiti epske batine.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Yep, uzvanicno je. Znalo se vec neko vrijeme za ovu borbu.
     
  10. xman

    xman Komšija

    Znam da su Ariel i slicni izvori pricali da se radi na tome...
    Vec sam nahajpan jer volim Caina:D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Prosli su vagu Alex, Jones, Chris i Amanda.
     
  12. xman

    xman Komšija

    There's no evidence that Jon Jones failed a drug test, except for the results of the test.:D:D
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ako je ko gledao conference, kad ga novinarka pita o tome sta je uzimao a on je vrijedja, odmah vidis da nesto nije OK tu. Pogotovo Dana koji mu govori "Jon, don't answer that question..." :D
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije ona njega pitala sta je uzimao vec kako to da je treci put drama oko jednog borca itd. Samo ne znas sta je jadnije, njihova reakcija ili kako ostali novinari ljube dupe Dana-i. Prelaskom iz Nevade u Kaliforniju ce UFC zaraditi vise para dok novinari pitaju: Koliko je UFC izgubio novca selidbom. Samo sto nisu pokrenuli gofundme za UFC.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni to ne smeta toliko, smetalo bi mi da je borba otkayana. A ova situacija je lakrdija. Ne znam kako Jon Jones može imati neko ko navija za njega :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Barem nije nikad' dosadno. Dobro je pa su svi prosli vagu i bez povrede da ne bude džabe ste krečili.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jones po planu kao robot. Žene su bile vatromet, imao sam osjećaj da bi nunes mogla dobiti, bolji je tehničar, cyborg je do sada na čistu snagu išla.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Nekako, anticlimactic. Amanda je ubica. Cat v M. Anderson sranje. Dobro je pa je samo kapak puk'o. By the way, BJ zadnjih deset borbi ima jednu pobjedu iz 2010-te.
     
  19. xman

    xman Komšija

    Amanda udara ko muskarac vjerovatno. Mada ja mislim da je Valentina najbolja medju zenama.
    Nisam mislio da ce Amanda dobiti Cyborg na onaj nacin. Treba biti hrabar pa stati pred Cyborg i ici u razmjenu:D
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Amandina pobjeda govori samo koliko je Valentina dobra. Njihova borba je bila jako blizu.