MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. xman

    xman Komšija

    Adesanya je strasan striker i vec je imao borbu sa Brunsonom gdje se ocekivali da ce ga veci i jaci oboriti na pod i ugusiti ali nije se desilo. I meni je na momente kul a na momente nekako blah. Ima nevjerovatno amopouzdanje. Ko zna mozda i bude sampion ali mislim da ce tesko preko Whittakera do pojasa koji je po meni najbolji u toj diviziji. Lik je Romera dobio sa slomljenom rukom lol
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Dana razmislja da matcha Connor vs Tony za belt ako Khabib odluci ostati inaktivan do Novembra.
     
  4. xman

    xman Komšija

    Nek odma da Tonyu pojas:D
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mirko dobi, jedva ali opet super za godine i kako izgleda. Cain, šta reći. Vjerovatno pola godine oporavka, sad pričati o starom cainu je besmisleno.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  6. xman

    xman Komšija

    Ngannou ima ruke od olova. Koliko je tacno povrijedio koljeno Cain ostaje da se vidi. Ako bude trebala operacija to ce biti 150-ta po redu. Treninzi u AKA su mac sa dvije ostrice...
    Zanimljivo da Ngannou je pogodio Miocica par puta bez nekog uticaja a DC ga patosirao. Volio bi vidjeti DC vs Ngannou i neka DC odjase u zalazak sunca,ko jos zeli gledati Lesnara.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    U onoj guzvi ga je samo jedan udarac pogodio i to bi bilo to.

    [​IMG]

    Nije se odmah moglo ni vidjeti sta se desi. Baš nema srece sa povredama.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa jel od udarca ili onako, ja nikako da skontam jel ga pogodio

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Eto gore u tom trenutku, nešto izmedju aperkata i bocnog udarca.

    [​IMG]

    Nije se uopste okliznuo kako kazu vec se samo srusio i noga se savila. Slicno kao sto se Mirku desilo.


    [​IMG]
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma lik je monstrum tim više što je u eri bez hemije. Ali neka, ovakvi likovi fale teškoj diviziji

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Paul Felder suffered a collapsed lung in the closing minutes of his fight against James Vick last night, his manager Brian Butler told ESPN. Doctors believe the lung was punctured when he took a shot to the ribs at the end of the third round. He is being held an extra day at a local Phoenix hospital for observation, Butler said. As a result of the injury, Felder has been forced to pull out of his color analyst duties for this weekend's UFC Prague telecast.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Israel Adesanya to face Kelvin Gastelum for interim middleweight belt at UFC 236
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Sutra je :

    Damir Hadžović vs. Polo Reyes
     
  14. xman

    xman Komšija



    Masvidal je lik. Rece Till u jednom trenutku kako ce nokautirati Masvidala a ovaj se obradova sto ce imati takvu borbu gdje se glave otkidaju hahaha
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Sutra je 235, beton card

    Jon Jones (c) vs. Anthony Smith
    Tyron Woodley (c) vs. Kamaru Usman
    Robbie Lawler vs. Ben Askren
    Tecia Torres vs. Weili Zhang
    Cody Garbrandt vs. Pedro Munhoz
    Jeremy Stephens vs. Zabit Magomedsharipov
    Diego Sanchez vs. Mickey Gall
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nasao sam gdje da gledam live, bice zanimljivo, card je napucan pravo, samo da svi budu zdravi i na kilazi. :)
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Glevni likovi su prosli kilazu, osim Lawlera. Nije jos bio. edit: Lawler 170.
     
    Last edited: Mar 1, 2019
  18. xman

    xman Komšija

    Sta predvidjate?:D
    Ne vidim nacin osim nekog trefa da picogram izgubi. Cody takodje.
    Ostali su diskutabilni. Zabit bi trebao dobiti. Tyron,iako je blizu,Usman je zivotinja ali mislim da ce Tyron dobiti,lik secira protivnice ko hirurg.
    Askren i Lawler tu ptice znaju sta ce bit:)
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    MMA je bas nezahvalan za predvidjanja. Jeremy Stephens vs. Zabit bi trebao biti vatromet. Nisam neki fan ali bi bilo dobro za MMA da Askren pobjedi. Jones vjerovatno i ovu uzima.

    A dobro neki dan rece DC. Jones ce se dva puta boriti dok Stipe ni jednom (kako Stipe izgubi titulu). Steta sto sjedi i ceka borbu za revanš. Mislim da nece docekati DC-a.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa nema s kim ni da se bori. Jedino da mu onog šta hladi muda daju čisti da digne love malo.

    Dobar je ovo card, dobro bi bilo i da Woodley uzme čisto jer ga svi mrze :D