MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jeste, u drugoj disao kao riba u trećoj ga bacio kao igračku.
    To da ne može izdržati više od dvije runde je narativ koji su mediji stvorili, očigledno nema veze sa istinom.

    White nije izašao da mu stavi pojas i nije se pojavio na konferenciji za medije, eto šta misli :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci za pojas gledamo Stipe v Jones ?

    Gane je bio pasivan. Kontam da je taktika bila umrtviti borbu ali nije nista uradio. Francis je jak i normalno da ga je bacao, ali samo lezanjem po njemu je zadrzao titilu.. dovoljno govori koliko je Gane bio efektivan. Mislim da bi gasinoc i Stipe i DC dobili.

    Definitivno fale teškaške borbe kao u vrijeme Pridea. Ako ne uleti Jones, nece biti gledljivo.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Druže lik je imao preko 120kg u oktagonu. Mislim da ti nemaš percepciju koliki je taj čovjek.
    Ovaj lik je imao dobru taktiku ali nije upalilo, kada legne tolika masa na tebe ne možeš ništa.
    Pokušao ga izmorti kao što je Luisa ali nije upalilo, Inganu je naučio kada treba stati i raspodijeliti snagu na duže staze.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Vakat je da čamajev hajp train ispuše.
    Mogao bi ga Covington do kraja ispuhati

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  5. DSA

    DSA Aktivista

    Ja sam do ove borbe mislio evo konacno nekoga ko moze dohakati Usmanu ali sad vidim da je to daleko ispod.
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Burns je medju 3-4 najbolja veltera na planeti, smijesno koliko se javnost ponasala kao da je glineni golub.
    Hamza je tacno ondje gdje je bilo realno za ocekivati, top 5 ali (zasad) ne za sampiona.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Slažem se, ali hajp je bio takav da se očekivala totalna dominacija.
    Od ovih likova on je uvjerljivo najiritantniji. Dobiješ kebaba koji pokušava praviti McGregor show.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  8. xman

    xman Komšija

    Realnost je da je Chimaev zelen totalno.
    Trosi se bespotrebno pokusavajuci proci kroz elitnog borca. Daje 110% u svaki udarac,u svaki pokusaj obaranja,izgorio je u zelji da raznese Gilberta.
    Metar gresaka je napravio u samom pristupu.
    Ali i kao takav je dobio...
    Kada koriguje to uz kvalitete koje vec ima bit ce sampion 100%.
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Onaj udarac Burnsa krajem druge runde je shadow realm za 99,9% boraca. Chimaev je budući prvak, ova borba mu je bila definitivno veliko učenje. Mislim da će mu Colby biti mnogo manji problem nego Burns ...
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Veceras je top card ako neko nije uprtio. Steta za vagu i man event ali je dobro sto je ostala borba. Par starih imena.

    [​IMG]
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Tanak card, pogotovo main. 3 od 5 skroz lose.

    Brown vs Williams tanko.
    Rua vs OSP tanko.
    Namajunas vs Esparza uzas.

    Chandler vs Tony dobar, neocekivan knockout totalno.

    A sto se tice main eventa, ne znam kako neko moze uzeti titulu od Oliviere ako ne smiju na pod s njim. Dva puta ga Gaethje dobro uzdrmao i oborio, ovaj samo na ledja i ne smije mu vise prici. A nije laik ni na nogama, sve u svemu kompletan borac.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kompletan jeste ali chendler ga je imao, u svakoj borbi bude u najmanju ruku barem jednom uzdrman. Jeste da mu sama elita dolazi ali nije da je to dominacija kakvu je kebab imao.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jest ga demolirao [​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  14. DSA

    DSA Aktivista

    Strašan meč za titulu u LHW
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Uh, upravo pogledao. Nema šta ljudi su se vrhunski potukli, teixiera me iznenadio, mislio sam da će Prohaska lako proći kroz njega.
    Joanna i ova Kineskinja, odlučna borba.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gledam Usman vs Edwards, između četvrte i pete runde odem na Instagram i prva slika Edwards sa pojasom, kontam wtf u šta su studije gledale, kad bammm zalijepi ga :)
    Baš mi je drago, ovaj Usman je fuj lik.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  17. DSA

    DSA Aktivista

    Ma fuj ne fuj ali je lik izdominirao kategoriju i jedan je od najvecih sampiona. Ali evo niko nije nepobjediv. Jedino je Khabib ispao najveci jer se znao povuci na vrijeme i ostaje taj njegov skor
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Lucky punch. Ubit ce ga Usman u revansu i to je to.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bolji je bio, ali ovo nije bio nikakav udarac na sreću, lik je napravio fantastičan set up za high kick I onda ga savršeno bacio.

    Rockhold je bio smiješan ispuha čovjek nakon 20 sekundi borbe, inače bi rastavio Costu na proste faktore.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma



    Lucky punch

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk