MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

    Svejedno uzeo ga je na foru koju je uvjezbao.
     
  2. DSA

    DSA Aktivista

    Jel moguce da se niko ne osvrce na ovaj sjajan meč iz Pariza sinoć. Jedan od boljih teškaških mečeva zadnjih godina, bar što se mene tiče. CG može skinuti Franju sa trona, bez obzira na njihov prosli mec. Covjek ima nevjerovatnu brzinu i kretanje za svoju težinu. Navijam za revanš što prije.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja taman pogledao, odličan meč ali Gane je jednostavno bolji borac.
    Opet ostaje mu rupa u hrvanju, na nogama je najbolji ali npr Stipe bi imao veliku šansu protiv njega.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Treba spomenuti instant recovery a bio je lights out. Tai je krenuo Mark Hunt walk off style ali vidi ovaj dolazi sebi pa ga zaskoci. I onda minut kasnije zveknu ga opet ljevicom mislio sam gotovo ali ništa oporavi se.

    Odlican card bio, I prethodni fajtovi su bili extra.
     
  5. chenta

    chenta Aktivista

    Tuivasa od 15 pobjeda 14 nokautom. Sekunda falila da i Gane-a zavrsi dobro mu je naletio ja pomislih gotovo :)
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kada je event po našem vremenu?
    Dobar card.

    Edit; našao sam, sutra od 20h ode Marin card.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    Last edited: Oct 21, 2022
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Uh jesu pokrali Rusa, dobar je bio o Malley ali Rus je bio bolji.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    LoL odluka.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Loš Oliveira, trebao još prije par borbi izgubiti.
    Samo se nadam da će chendler opet doći do napada i konačno ovo hrvanje poslati na spavanje :)

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Katastrofalan gameplan Oliveire.
    Poklonio poziciju u prvoj, samo se bespotrebno izmorio.
    I onda neki fensi kickovi, nimalo se nije koncentrisao na normalan ritam.
     
  11. DSA

    DSA Aktivista

    Dobar Islam, Oliveira me razocarao. Ali ovako zavrsiti prvaka, ovo je za svaki respect
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Vise sam ocekivao od Brazilijanca. Islam se posprdao sa njim. Kad se sjetim da su cak Olivieru poredili sa Khabibom, dodje mi muka. Ove ljude iz Dagestana moze samo tenk skinuti.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Meni Dagestanac nije bio impresivan koliko je Oliveira podbacio.
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

    Tako su ljudi govorili i poslije Khabibovih meceva. Da su vise ocekivali od njegovih protivnika. Najbolje je to Lazic objasnio.

     
    forzamilan likes this.
  15. DSA

    DSA Aktivista

    Za njih kazu ovi sto su sparingovali sa njima da kad su u gornjoj poziciji da je to kao mokra deka, jednostavno ih ne mozes skinuti sa sebe. Bas ovo sto Lazic prica
     
    Pasha likes this.
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kebab je pobjegao na vrijeme, ovaj će dobiti po njušci.
    Takav je sport da mora naletiti na nekog ko će ga prebiti.

    Meni je chendler najbolji u ovoj kategoriji, da ne ide na atraktivnost sada bi bio šampion, a budimo realni ubio je oliveiru. Ove dagistance je stvarno patnja gledati, hrvanje je atraktivniji sport od ovog njihovog valjanja.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Mixed martial arts. Gledaj kickbox ako je patnja vidjeti da submitta 3th degree BJJ crnog pojasa i frajera sa najviše submissiona u historiji UFC-a u drugoj rundi. Bit će sa zanimljivo sa Volkanovskim.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ova borba je ok bila, da se ne kažemo. Ovaj makačev je atraktivniji od kebaba ne bježi od stojke.
    Nije mi patnja gledati, patnja su mi ovi degistanci, ko kaže da mu je kebab bio zanimljiv laže.
    Kick box svakako više volim, nažalost taj sport je gotovo propao i daleko od razine na kojoj je nekad bio.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izgubi adesnya. Definitivno ovaj lik mu ne odgovara, ali opet izgleda kategoriju veći inače adesamya već imao meč.
    Koji je idiot ovaj Chendler pa ima li on trenera, ko njega savjetuje ok naši kao konj na lika kojeg gotovo nemoguće nakautirari.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro