MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Nema smisla a jos je na indexu :roll:
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    MAne znam za vas al meni je bila ovo jedna od boljih borbi od sinoc. Stvarno bezveze izgubi.. dominirao je od pocetka..

    ..steta za BiH
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Nebih o teoriji zavjere ali.. zadnjeg Denisovog meča nema nigdje. Citam po netu da ima zainteresovanost ali niko kao jos nije zbavio.

    Medjutim citam u "Sportu" (znam da je Avaz majka.. al hajd) da ce se pustit snimak u petak.. desetog na televiziji "Alfa" (a kose ne varam). Navodno ce Denis dati besplatno snimku borbe radi toga sto ga isti podrzavaju.

    I da.. navodno je direktor UFC-a proglasio borbu nerjesenom. Sad.. sta to treba da zbnaci za Denisa, nemam pojma ali valjalo bi BiH reprezentativca vidjeti opet u oktagonu.

    Gledam slike holandjanina kakav je poslije borbe.. sraaasno.

    [​IMG]
     
  6. Nani

    Nani Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Strasno je sto je Denis ko tele bio zadavljen od lika kojem je prethodno glavu rascopo popola :D
    Daje neke savjete Leki u Zetri, presmjesno!
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Žalosno! Kako sam čuo Denisov meč je proglašen kao meč večeri pa je dobio lovu za to. Sve u svemu smiješan je lik, više po ponašanju za kojeg nema osnovu.
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Trebao si ga vidjet u Zetri, hod i ponašanje kao da je prebio Bob Sapa i Minotaura zajedno.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Ne branim Denisa ali Denis ima (osim prve u ufc-u) jako dobre borbe ukljucujuci i zadnju. I zao mi je sto se nece vise gledati u UFC-u jer licno mislim da bi mogao fino dogurat.
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    cekaj sta to nije valjalo kod dzevada ?
     
  11. Nani

    Nani Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Slazem se s Nailsom, sve stoji da treba biti showman i da je sve to u svrhu zabavljanja sirih masa ali vrhunski sport i onake grand parade prilikom izlaska me podsjecaju na noci kecera i borbe Hogana i Undertakera prije 15 godina :)
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Imas amere koji su izmislili UFC.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Poturak je najobičnija seljačina. Nije imao muda da radi meč sa Lekom jer je znao da bi ga ovaj razbio. Gledao sam njegove mečeve gdje se kezi protivnicima ljubi ih u usta, pa onda izjave kako je on mašina kako melje sve pred sobom. Tako ti je kad se seljak malo digne.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Evo borbe Deisove ko nije gledao. Ma preglupo izgubi..

    ..ne znam za vas ali opet kazem, volio bi da je ostao da mozemo nekog Bosanca gledati u oktagonu.




    ...nisat.. sutra nastupa Brock Lesnar.. po meni jedan od najvecih boraca ikad u UFC. Osveta za zavrtanje noge. Vodjet cemo sta moze po drugi put.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Ma sramota teska, da je bio kakav poznat borac umjesto Stojnica dobio bi pobjedu odmah u prvoj rundi kad ga je iznabijao po glavi, Arlovski je dobio dvaput u glavu prije mjesec dana od Rogersa u 20. sekundi i odmah prekid :roll:

    U drugoj rundi Holandjanu izlazi krv iz glave ko voda iz slavine :shock:
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    pa da to je najzalosnije i ufati ga lol na kraju ....

    ocigledno bi ovaj nas malo trebao poradit i na drugim stvarima
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    MA liku je doslovno pukla glava na "vrhu" čela. Gledao sam slike na netu i poslije borbe je bio sav otecen mimo te posjekotine. To je bas za prekid borbe, ali eto..
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Denis ce se jos 2 puta boriti 100 % na koliko je i potpiso, dok on govori na alfi sinoc navodno da mu je vlasnik obeco produzenje ugovora i ostanak u UFC-u...
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    oce sigruno

    jos 2 puta ce ga neko razbit al makar ce biti kool za publiku :smt005

    al sad stvarno ovo kad covjeku krv ide iz glave cekaj to je normalno :S valjda bi trebao prekinut
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    A daj sta kenjas. Msili mda nas korektno predstavlja u nebitno kakavog je "mentaliteta". Nije nas osramotio. Poslije njega znamo da ce proci mnog godina da se opet neki Bosanac ne pojavi u UFC oktagonu.