MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    read only :smt004

    ponasanje ?
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Ma sorry za izrazavanje al mi smeta ovaj pesimizam super ce biti kad ga neko jos dva piuta razbije, bice super za publiku. Opet kazem ne branim ŽDenisa ali cemu pljuvanje na nastup naseg reprezentativca ? Ja zelim da neki BiH lik bude u oktagonu i da nas dostojanstveno predstavlja, a mislim da je Denis u zadnoj borbi bio solidan i da nas nece osramotit. Eto je sve..

    ..neko prati nasu fildjan ligu, BH šahiste, bacanje kamena s ramena.. ja eto UFC i stvarno zelim da imamo ssvoga reprezentativca u UFC-u. Dal' je Denis sjajan-bajan nije biotno ali je jedini. I smeta mi to unaprfed pljuvanje.
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    ma ok je on lik u sustini i meni je drago lol samo kazem trebao bi malo poradit na tehnici ne tuci se ko sirovina
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Brock Lesnar - ko pobjedi ovoga momka treba mu spomenik dić.

    Da bude malo jasnije oni koj ine prate, momak je dosao iz WWF. Trazio je da se bavi MMA borbama. Dobio je Min-Soo Kim-a kohge je nokautirao za minut. Dolazi u UFC i boris e sa Frank Mir-om (s koji se veceras borio) i gubi na sklopku noge. Nesretno ali ipak je poraz. Poslije sa Heath Herring kojeg je namlatio i onda napada na pojas. ...i dolsovno ga je oteo od Randy Couture sa "čekičanjem". A onda ponovo izaziva Frank Mir-a.. trazi revans... i evo borbe.

    Borba nije toliko spektakularna ali se vidi koliko je Brock dominantan i jak. Ovaj momak kada stekne malo tehnike nece ga niko zauistavit.
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Gledao sam HD snimak danas, 15 minuta = 500 MB, ubio ga Lesnar :D
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Dong Hyun Kim vs T.J. Grant (UFC 100)
    http://rapidshare.com/files/254780753/U ... ve.net.wmv
    or
    http://www.megaupload.com/?d=DUXY5BJU
    (cred: Yassuo)


    Yoshihiro Akiyama vs Alan Belcher (UFC 100)
    http://www.megaupload.com/?d=R5VWR1S9


    Dan Henderson vs Michael Bisping (UFC 100)
    http://www.megaupload.com/?d=0CQPZU5W


    Brock Lesnar vs Frank Mir 2 (UFC 100) (.asf)
    http://rapidshare.com/files/254803764/BL100FM.asf
    or
    http://www.megaupload.com/?d=MO2VD07Z[/quote]



    Traljavo, jadno i žalosno. Stand up mu je totalni užas, a i ovo na parteru je bez mrve tehnike.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Ma za 5 borbu u karijeri lik je vise nego odlican. Sad ti vidi koji su "citav zivot" u MMA i dodje kečer i namlati te. Mislim da u parteru vlada vise nego dobro s tim koliko ima iskustva. Ni jedna njegova pobjeda nije slucajna vec je nadjacao i razbio svakog protivnika pa i u prvoj brobi sa Frank Mir.

    Evo borbe:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. extibo

    extibo Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Abjuza steroide samo tako. :D
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    @NAILS: to je prva, u toj je Mir pobijedio...
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Zato je i Nails stavio da pokaze da je bio bolji i u prvoj. Jest bio bolji sve dok ga covjek nije pobijedio :D
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    polako doce i njemu jos veci medjed od njega pas da vidis :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    extibo, ..ma i to pada u vodu. Gledao sam o tome.. sigurno jest koristio steroide ali prolazi liječnički pregled kao i svaki UFC takmicar tako da je jednak pred njima.

    Da,.. to je prva borab u kojojo je jednako dominirao kao i u ovoj drugoj. Sve dok ga (sto Selvin rece i nasmija me :D) nije Frenk pobjedio.


    Stvar je u tome sto je lik totalno zelen u MMA borbama i ubjedljivo pobjedjije. DA je na sirovu snagu - jeste ali pobjeda je pobjeda kao i zavrtanje noge.

    Iskrfeno ne vidim ko bi mu mogao uzeti pojas. Cheick Kongo je razocarao prosli put u UFC99, Mirko otisao, Couture-u oduzeo pojas a za ostale stavrno ne vidim navcina.
    Jedino da se neko naknadno ubaci u UFC poput ne znam... Overeem i slicno.. al za sad..
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Mah, ima dosta nacina da se prikrije prisustvo AAS u organizmu. Pogledaj ga samo http://www.ugo.com/sports/brock-lesnar- ... -champ.jpg, 190cm visok, i lik je ripped sa 120kg. Nema teorije da jedan "prirodni" bodybuilder/powerlifter tako izgleda.

    Soz na OT-u.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Ma svakako je koristio steroide ali u WWE "natjecanju". Svejedno.. ako ih on moze koristiti u UFC organizaciji i ako koristi, onda se sigurno i ostali time bave. ALi aposulotno sumnjam da to tako prolazi.. nije to nasa mahala.
     
  15. zalizani

    zalizani Aktivista

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Fantasticna borba!
    Kako ga je samo Mir sacekao, pa to se zove iskustvo.
    (Excellent) :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Ja.. al isto ta odit batina od nekog ko prvi put opipa kavez..
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    A ovaj mu nije mogao nogu slomiti?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    A enoga sad ce mo ko djeca ovaj je bolji ovaj nije... nije bitno. Frenk Mir je jedan od najboljih boraca u parteru, taj sta ufati prekida se borba. Jedan od najboljih boraca u Jiu-Jitsu, odnosn najbolje je koristi. Momak fantasticno radi.. i treba spomenut, da su nagadjanja bila da ce uticati to sto je Frenk Mir imao saobracajnu nesrecu i da mu je doktor rekao da ce jedva hodati a eto.. vec se bori i ako govore da jeste/nije 100% psihicki spreman..

    ..ali cinjenica je jedna da u svih 5 borbi koje je imao Brock, niko ga nije posteno ni pogodio kako treba a da ne kazem da je dominirao nad njim.

    Momak nema iskustva s borilackim vjestinama osim u hrvanju u kojem je bio prije WWE. I takav bukvalno prebit svu cetvoricu koju je dobio do sad.. ja licno kazem: svaka cast.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Momak je samo imao prelagane protivnike. Pravi test još nije imao, a to što mu je UFC nepravedno dao titulu nakon tri borbe je druga stvar.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Randy Couture lagan protivnik :?

    ..ajde nije imao pravi test. Koga zamisljas da mu moze parirat posto ga ja ne vidim ?