mob do 300km

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by AhmeT, Apr 13, 2005.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    stvarno za siemensa nemam ni jedne dobre riječi... neovisno o modelu.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uzeti SX1 pored 6600 ili 6630 je fakat zalosno. jedini plus mu je stereo izlaz i mp3 player. a jesi vidio dizajn... :|
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja nemam pojma o mobitelima, niti ga imam. Ali da pitam. Kakav je SonyEricsson? Inače volim i Švedsku i Japan pa stoga...
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    čuj meni je svaki radio bez greške, a prvi koji sam uzeo je bio tada hit cigla a1018 :D

    evo sada imam ovaj t630 prekodiran da može sve kartice/mreže primit i radi ko metak... dok je isto vremeno u istoj ponudi frend uzeo siemensa cx65 i ništa kodirao - svako malo krepa nešto.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzeo bih Siemens samo da mi ga neko pokloni (a onda bi ga naravno prodao). :mrgreen:
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    onda idem na 3650
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    samo naprijed. osim dimenzija vrhunska je spravica.
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    a i nije toliko velik naspram drugih s60 uredjaja

    nego js me nesto zanima:

    kojim frameratom idu igre na 3650 i ako jenekoprobao emulator za gba/gbc kojom se tu brzinom pokrecu i igraju igre????
    npr. danas sam na c60 ostario cekajuci na fernando alonso racing i driv3r
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    sine a da ti kupiš ericsson t28 i gameboy advanced? :D
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Emulaciju GBA i Super Nintenda zaboravi ako nemas 6630 ili 6680 sa 220Mhz ARM9 procesorom (mada sumnjam da se GBA moze emulirati u S60 telefonima). Jedino su mi kako treba isli emulatori za C64, ZX Spectrum, NES, MSX, Genesis i GameBoy. Najbolje igraj igre za GameBoy i NES uz postojece Java i J2ME igre (iznenadio bi se kako ima dobrih - uz rame igrama za SNES).
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    pod gameboy mislis na gbc?
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da. GameBoy, GameBoy Pocket, GameBoy Color - sve je to mahom isto.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Ako vas velicina iritira poslije nGagea sve je malo.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    a da svi krenemo ka psp?:)
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ih ko ne bi to volio. ako bude ovdje igara za uzeti ja ga uzimam bez dvojbe. mozda bude u gamelandu? samo boga pitaj koliko ce te likovi ovdje oderati za value bundle. :| da mi je odigrati samo Wipeout Pure... :(
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Dickinsonu izgleda da se palish na WipeOut (sjecash li se Rollcagea?)
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Wipeout serijal igram jos od '96 tako da sam vec postao velemajstor (pogotovo u trici), i kladio bih se u vlastiti zivot kad bih s nekim igrao. Rollcage je isto jako dobra igra (pogotovo Stage II), ali ima sitnica kao sto su kontrole, barrelroll manevri, koji su sprecavali da zauzme mjesto Wipeouta. Jos i dan danas WipeoutXL jako dobro izgleda. Jos da se dokopam Fusiona za PS2 i da upotpunim WO kolekciju. 8)
     
  18. Esh

    Esh HWB

    pa ne znam bas, mene je vec iznervirala cinjenica da ce kostat 249.. eura u odnosu na toliko dolara .. valjda sony predvidja neki rast dolara ? (aha-aha)

    sto se tice igara, tesko je kod nas bilo sta predvidjet.
    p.s. ni nintendov mali nije bacit :)
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Eto vidish Azira Vidovita :mrgreen:
     
  20. mirnes

    mirnes Novi član

    Pozz da ne otvaram novu temu treba mi neki mob do 300 Km , android, touch i ostale gluposti, nisma u toku, pa koa moze kakve preporuke.