mob do 300km

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by AhmeT, Apr 13, 2005.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    desila se jedna velika promjena

    poztajmio sam nesto love ocu i on ce mi vratit 500km i reko je da potrosim na sta hocu

    moslio sam il mob ili graficku i maticnu al sam se odlucio za ovo prvo tako da imam malo vise sredstava na raspolaganju

    moslio sam na 6600

    al je kod nas nigdje nema, mi kod jednog "distributera" (svercera)
     
  2. Esh

    Esh HWB

    kako bolan nema? pa 6600 vidim na svakom koraku..
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kod svercera kosta negdje izmedju 400 i 500KM. mada mislim da je velika glupost toliko ispucati love na mobitel. radije uzmi T630 ili polovan N-Gage i ostavi jos toliko para sebi.
     
  4. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    Ja sad kad bih imo te pare odma bi ga sebi kupio ili bi mozda PS2...... :roll:
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ma neznam

    znam da je puno (nama u bih) al mob je sila (iako nema puno razlike u odnosu na 3650
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    pitanje koliko ti trebaju sve te gluposti... mobitel je više nužno zlo nego gadget - imho.
     
  7. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Imas ga u TZ za 450 KM (a cudi me kako tamo kod vas nema, 6600 mozes naci na svakom cosku)...
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    opet ponavljam da razmislis dobro - ja u sam u tvojim godinama uopce jako malo znao o mobitelima a kamoli da sam imao jedan. sjecam se da je u telecomu ericsson 628 kostao preko 1200KM sa karticom. :shock: :?
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ma evo razmisljam

    znam da je puno para al...

    mislim da cu ipak 3650

    al mene je jedan svercer reko da je cijena polovne 3660 200km a 3650 170km al je problem sto on nema ni jedne a ni 6600
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sacekaj malo. bolje i to nego se zaletiti pa uzeti prvo na sta naidjes.
     
  11. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    Dobro ramisli koji ces mob. imaj na umu da ne bude toliko velik iz iskustva ti govorim (u mene NOKIA 7650) pa je i ne nosim zato sto je velika a ona je ista ko 3650 (po opcijama) samo sto se u 3650 moze stavit Kartica sa vise memorije.....
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    zaboravi na 7650 - zastario u svakom pogledu. ako naletis za male pare uzmi polovan SonyEricsson P800.
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    naisao zam na motorolu a835 i mobitel je sila po funkcijama samo sto je ko daljinski :)

    prodaje mi drug za 350km
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jebiga ne moze funkcionalnost biti na visokom nivou a sve to u malom pakovanju. Pogledaj SE P800/910, Nokijine telefone na Series 60, 70 ili 80 platformi. Ako ti je drug, dao bi je on i za 300KM :mrgreen:
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    al majku mu kao daljinski

    nemoze mi stat u dzep

    ona ima pordsku sa umts mreze (3g) al je**** bh telecom ce to nabavit za 10godina, isto kao i video poziv, a da ne govorim o tv-u
     
  16. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Najveci problem SE P800/900/910 jeste taj sto koristi Sony Duo Stick sto je i razumljivo jer mob prave Sony i Ericsson .. no problem Sony Duo Sticka je taj sto je skup i tesko ga je nabaviti kod nas .. ima kartica od po 128km koje su daleko skuplje od MMC i SD.. pa se nabavka tih mob i ne isplati ako ce mob koristiti kao mp3 player ili sta vec..
     
  17. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Isto tako sam zaboravio napomenuti da je moj jaran neki dan kupio Nokiu 6600 + 256mb MMC za 210Km doduse polovnu..
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    ot: jel bi mogao molim te malo smanjiti sig? nhf naravno, ali je malo prevelik.
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    @freyza
    gdje ti je to nabavio drug???
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    a sta mislite o siemensu sx1?
    meni nije los samo sto ne dodje mmc ili sd uz njega