Moj novi gadget :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Zeleni, Oct 20, 2010.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Vrh ova sa Teslom :)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Rade i custom samo šibneš slićicu na mail.
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Zar nema kod tebe u gradu neki graficki studio, rade oni takve stvari, eh sad jedino ne znam za kvalitetu, ako je to bitno.
    Ovdje u Tuzli ima http://www.pixo.ba/ a cuo sam i da je negdje izrada majica 10 KM, ne znam sad je li to ovaj.
    A imaju i majice na pijaci, 10 KM, razne varijacije na temu :D
    Jedino sto je lutrija naletiti na ono sto ti odgovara.

    Nego, googlanjem naletih i na neki hrvatski site slicne prirode
    http://www.majicadojajca.hr/
    :lol:

    Usput, zaboravih spomenuti novi gadget, koji vise nije nov, ali je i dalje interesantan :D
    U pitanju je LED privjesak Stormtroopera :D
    http://gadgetsin.com/uploads/2012/06/le ... ight_1.jpg
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma jok ba.. mislim, ima jedan koji su mi prije skoro deceniju radili medjutim ostali isti standardi. One B&W ok, peri deri.. ako hoces slova, super, ali u boji bezze. Prosle godine mi nesto trebalo i navratim do njih, kazu da i dalje isto rade. Nista se nije promjenilo. Hajd reko nevermind poslat cu vam na mail sta mi treba pa mi odgovorite koliko love itd.. nikada nisu odgovorili.

    Nema niko da uradi neku dobru fotografiju ako ti treba. Doduse ne nosam takve majice, striktno izbjegavam da ima ista na njima ali ima dobrih ideja na crash.ba koje bi bilo cool imati pa zato postavi link.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo da javim danas totalno neplanski uzeh Fossil FS4616.

    [​IMG]

    Ne znam koja mu je realna cijena na našem tržistu, uzeo sam ga kod prijateljice. 240KM, samo cu ja to u vise puta dati te sam ga pokupio bez ucešca a ujedno mi je dala i gumenu crnu narukvicu da mogu mijenjati. Ta sa slike. A veli garancija.. ma for life.. hehe. Baterija je oko cenera ali kada stane imam kod nje dodatnu zamjenu baterije free.

    Gledao sam prije ove Fossile i crni modeli mi se dopali pa ugledah kod nje u radnji te ga tako i pokupih. Nema sta, digitalci ma kakvi bili su kao igracke u poredjenju sa ovim mehaničkim.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobar i taj. Da, i ja mislim da ce mu bolje leci crna. Uzivo je bolji, bas je "Full Metal Jacket ".
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    dobar fossil nails,bice strasan sa crnom narukviciom,vrhone su oni,imam jedno pola godine jr1353 i fakat samo rijeci hvale..
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Mani se Fossili svidjeli preko slika a i cjenovno mi bili blizu ali odustao od kupovine radi finansija. Danas ugledah kod nje desetak fosila pa na frku kupih.

    Bio jedan jede zemlju. Oko 300KM. Ja ga sebi izabrao kad' ne radi. Treba zamjenitit bateriju a trenutno je nije imala. Al' tipicno, ne bih se mogao strpiti i uzmem ovaj. Kaze ona meni nemoj zbog kozne narukvice, mijenja boju vremeno, koža je to ovo ono tek rece evo ti crna pa zamjeni sebi tako da mi je on bio br. 2.

    Ali koji god da sam iznjeo ne bih se pokajao.
     
  11. kio

    kio Komšija

    Cestitke, nek si presao sa digitalca na analog :smt003
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kad smo kod satova moze li neko od sarajlija da mi kaze gdje mi je pouzdano kupiti Tissot PRC200, bojim se fušeraja.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    kio - Hehe.. tnx m8. Uzel' ti onaj šark ?
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    http://goldtime.ba/, i na tissot stranici su navedeni kao zastupnici pa bi trebalo da je pouzdano :wink:
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobar, sad mozes da vrtis Pokoyo crtani u 120 fpsa maloj raji :p :D
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Masa i medvjed, Dora Istrazitelj, Strumfovi oni klasicni i Tom i Jerry. Nema dalje. Srce mi ko kuca kad pita da gleda macka i misa :D
    A da ne pricam o kojotu i ptici trkacici. Po kuci se ganjamo. Kaze mik nik, i onda otrci :D

    Pusti mi ove azijske, pokemon collect them all bullshite. Vidi kako je divan crtani, ali ima i u prodavnici kupit.

    Stusio sabertooth, 2600k i 8gb dominator za 250eur. Dobro sam prosao s kakvim se ciframa u SveCkoj barata.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    nije ni kod mene gadget, ali sam se ponovio kao i Zela :)

    [​IMG]
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ha ja, pokazi im, ne zivi sa dobro samo u Svedskoj :D
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma to je kolins uslikao u nekoj radnji dok je kupovao CD-ove.