Nadogradnja racunara

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Benq, Apr 5, 2014.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Kad nazove telekom ili odes, kazu ti nemamo i cao. To je trenutna ponuda u svim poslovnicama iako se moze desiti da nigdje nemaju uredjaja. Ali kad pitas svercera na piku imas li uredjaj/komponentu kaze imam pa tek onda naruci, @SpookyMoO je tako naletio. Uostalom cijene koje vidis na piku su stavljene za vecinu komponenata jeftinije samo da bi im se javio, a onda kad se javis dobijes info da je poskupilo ili da toga nema na stanju ali ima "nesto slicno i malo skuplje". Pretpostavljam da ima izuzetaka, rijetkih...
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eto svercer ce imati skladiste :D Normalno da ce naruciti. I to sto ima kod sebe, to je sto ga izrade ljudi pa ostane :D
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Uglavnom ja ram za 4 joje narucih.Jbg kad je bal nek i hala gori.Corsair vengeance lpx ddr4 3000MHz 2x8gb kit cl15.Svakako ce se klokati,valjda ova ima jos prostora za majmunisanje.Vidjecemo uostalom kad sve spojim.Ssd i grafa su na cekanju do daljnjeg :)

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Imat ću ti ja ssd 120gb povoljno ako hoćeš :) polovan :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Koliko je to povoljno?:)Ali samo ako je M.2

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sad sam vidio da je u stvari 256GB :) a za cijenu, kolega već kontaktirao na PM pa ako one ne uzme, dogovorimo se, SanDisk z400s je model

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sata je nije m2

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  8. efo

    efo Komšija

    Koja je cijena, da stanem u red
     
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jbg ne odgovara mi sata samo m2