NBA 2K10

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bumbe, Sep 13, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Cini mi se da ce biti skuplja na Steamu nego na Senditu (iako ne bi trebalo, ali...) Cijena jos uvijek nije objavljena, vjerovatno pregovaraju.
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija


    Enise mnogo hvala, btw nekad previse izbora zaista nije zdravo za covjeka :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa i ja cu onda odatle cini mi se, kojom brzinom ide download i kolko je GB ? i kolko traje cancelation proces kod sendita? :) jer sam kliknuo na cancel ali pise da se obradjuje zahtjev tj. koliko je vjerovatno da ce to odobriti :)
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    kupih igru download ide max brzinom, ako na senditu ne bude ponisten order dacemo je nekom od hwb-aša kao mali znak paznje :) :smt006
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Za 'cancel' na Senditu treba par sati. Inace, ako jos neko kupi preko GamesGate, serijski broj je naveden pod 'My Games'. Upravo sam instalirao igru, nabacim poslije neki screenshot ako me Zlaja ne pretekne ;)
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Enise hvala mnogo od velike si pomoci, ti i hwb forum as well, brzo su ponistili, jedno pola sata im je trebalo, dobri su stvarno, a download mi je na 75% sada :)
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Enise jel se negdje treba prvo regat za online play?
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo da malo opisem prve utiske... igra je odlicna mada mi je trebalo par minuta da naviknem oci nakon 9-ke. takodjer meni mi je izgledao konfuzan ali nakon par minute sve je leglo i postalo jasno.....sto se tice zahtjevosti mislim da ce na istim konfama ova igra ici bolje nego 9-ka barem je tako kod mene....2600xt 2gb rama procesor athlon 64 x2 5000+ ide fino(tek je trebam isprobati sa 3850 konfom)....jedna interesantna stvar je da mozete prekinuti i snimiti utakmicu da je nastavite kasnije ..toliko za prvo javljanje....online sam pokusao ali nije bilo igraca da se poigra tj nisam ih na brzinu uspio nac :)

    Edit: igru sam normala instaliro na dva kompa i pokreno
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    koji vi to net imate pa možete trošiti na kupovinu i download igara s neta :D? i kojom brzinom vam ide?
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    e super što je tako, znači nisu nam mazali oči kad su rekli da će 2k10 ići bolje na slabijim mašinama nego 2k9... meni je 2k9 znala malo usporiti u zadnjoj četvrtini...

    hajmo još utisaka, usporedbi, slika... :D :D
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo pokusavam online igrati al valjda je igra prenova pa nema mnogo dostupnih ljudi il ja ne znam trazit....kreiro sam ligu pod imenom 'Noobs only' pa bujrum....inace nick mi je 'Zlatan'..ima opcija nekih more za online, liga, udruzenja, crewova i modova i divno zamisljenih stvari pa cemo vidjet kako ce ici u praksi

    inace , madball, meni je download igre isao brzinom 420-430 KBps dakle maksimalno na 15G paketu

    da biste igrali online igra vam prvo napravi benchmark sistema i konekcije pa vam se to onda pokazuje u online profilu dakle da se sparujete sa igracima pribliznih karakteristika
    nesto kuckam uporedo u avliji pa nemam nesto rijeci da pricam ukratko, kolko se moze reci , a da nisam poigro ni cijelu utakmicu, odlicno! i napredak u odnosu na 2k 9
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    sta je napredak u odnosu na 2k9? :)
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija


    ne znam zaporavo kolko je ovo subjekivno a kolko objektivno , ali meni je 9-ka isla fino osim sto je tu u tamo framerate naglo padao, sada nema tih naglih padova premda mozda na visim postavkama igra ide cjelokupno gledajuci sporije ali svejedno ide tecno...ali zato iskljucivanje visih postavki i detalja daje visi fps ..kakogod nema onog naglog trzanja sto je barem meni licno najvise smetalo i na sto se uglavnom nije moglo utjecati smanjenjem detalja rezolucija i slicno u 9-ki
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    kratko sam probao da bi nesto detaljnije i ozbiljnije rekao..ali ako bi me neko pistoljem primorao da nesto kazem a da ne slazem:
    1. nista nisu pokvarili sto je dobro iz 9-ke
    2. dodali su bogat online
    3. poboljsali su feeling pri igranju, grafiku, animacije, prezentaciju

    :smt006

    Zlatan

    EDit: evo upravo se liga cetvorice u koju sam se prijavio popunila pa sad ocekujem prve meceve
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma


    da mi je samo znati kako si ti izvukao taj zakljucak iz zlatanovog posta :roll:

    i bilo bi dobro kad bi koristili edit :)
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Evo par screenshotova:

    [​IMG] [​IMG][​IMG]

    [​IMG] [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Stigao sam odigrati tek jednu utakmicu koju sam izgubio ~20 razlike jer nisam prosao trening pa toplo savjetujem prolazak istog :) Ono sto sam do sada vidio jeste sasvim ok gameplay, no primijetio i dosta povremenih bugova u prikazu/animaciji igraca. Ako ne prodjete trening, nemojte se cuditi ste ste promasili 30 otvorenih shuteva :)
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    My player mod

    jedna odlicna novina je 'my player' mod, nesto kao 'be a legend' mod u pesu, samo imho dosta, zanimljivije, bogatije i realnije; kreiras svog igraca i onda sa njim treniras vjezbas igras probne utakmice i gradis karijeru , boris se za poziciju u timu, da se pokazes i dokazes, da te manageri zapaze, da upadnes u veci tim itd...u svakoj utakmici imas postavljene ciljeve koje trebas ostvariti da bi napredovao npr odredjeni broj asistencija, poena, postotak ubacaja, ocjene od strane suigraca i slicno, a kod svakog poteza suigraci te ocjenjuju(vidljivo u gornjem lijevom uglu) jesil dobro dodo, jesil se dobro postavio , da li je tvoj covjek dao kos, da li si mozda previse trazio loptu i kad nisi bio u dobroj poziciji i slicno na kraju utakmice trener te malo iskritikuje i pohvali te sugerise sta bi trebo popravit i kako trebas igrati

    mislim da se kasnije sa ovim igracem mozes natjecati online i ici na nekakve draftove -fino stvarno
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    o čemu ti?