NBA 2K10

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bumbe, Sep 13, 2009.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    evo vam mali pregled gameplaya, ovo je recimo kao NBA2k9.5 Laughing

    radi se o dodatku za konzole koji ste mogli skinut za 5$, dobijete ulogu jednog igrača, obučete ga i našminkate, a zatim kroz par utakmica pokazete svoj skill

    sto bolji skill, to su vam vece ocjene, a kad zavrsite utakmice, saljete svog igrača u 2k databazu gdje ce bit odradjen pravi draft sa "virtualnim igračima" e svaka ti čast

    ovaj nigga je sigurno bio napušen dok je igrao, sjajni komentari Laughing Laughing

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    thnx Bumbe , moćno je ovo!!
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    eto narucio sam i ja, usput sam napravio preorder i za pes 2010, nek se jedna od ovih mogne fino poigrat online niko sretniji od mene :) a njihovi autori svakako imho zasluzuju mali novcani doprinos ako i ne bude ok sve online
     
  4. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Da ti se i javno zahvalim sto ces mi naruciti igru ;) hvala druze
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Jak trailer:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma igra je cudo, ovo je bolje igrat nego gledat nba prenos, najsmjesnije je kad roditelji brane djeci igre , kao previse gledaju u ekran a, sami gledaju tv povazdan :) hehe

    inace mnoge igre su poput igranog programa npr filma u kojem igrac dobrim dijelom ucestvuje sam u kreiranju radnje mada naravno i gledanje filma ima svoj poseban gust...
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  8. Bumbe

    Bumbe Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Esh

    Esh HWB

    Dobar, mada se ne vidi jedna stvar, a to je pojedinacni prodor igraca u napadu protiv onog ko cuva u 'odbrani covjeka' :)
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    Možda malo glupo pitanje a i mrsko mi čitat' previše. Meni jedna stvar nije jasna, jel' se u tom multiplayeru može igrati nešto tipa 4 protiv 3 igrača ili se igra 1 na 1? Govorim o igračima za računarom ne o igračima na terenu.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    ovo je prvi NBA 2k za PC koji ce imati online multiplayer. U 2K9 moze 2 VS 2 (moze ja mislim i 2 vs 1) igrat na jednom PCu.
     
  12. Loki

    Loki Komšija

    Ok, kont'o sam ako ima online support i sad jedan lik "kreira" igru i ostali se konektuju na njegov "server". On i još 3 lika igraju u jednoj ekipi a konektuje se još trojica koji igraju u drugoj ekipi i ispadne da igraju 3vs4 uz pomoć comp kontrolisanih igrača? Jel' to može tako? :D
     
  13. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    pa to bi bilo ok i mislim da ce moci ali opet sacekajmo par dana ! odnosno do 06.10
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Xbox 360 gamepad je stigao, tako da sam ja spreman :)
     
  15. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    U mene je logitech dual action :D....veselim se online-u :D
     
  16. Juka

    Juka Komšija

    Mislim da ce igra opravdat kupovinu i jedva cekam da je poigramo kod Vede 2vs2 :lol:
    BTW: Evo ja i Vedo cekamo iz AUT xbox360 padove da stignu, trebali bi ubrzo :smt003
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    kakvi su to xbox padovi za pc ? dajte kakav link molim Vas sta ste narucili i ja bi to isto
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    thnx Vedo jel ovo vazi i za saitek ili samo za xbox gamepad za win?

    btw nadam se da ce se 2k nekad ukljucit u proizvodnju simulacije fudbala :smt007

    2k rocks!