NBA 2K10

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bumbe, Sep 13, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Da, vazi i za taj Saitek, uzeo ga nedavno u Genelecu, nikakve drivere nisam instalirao, Vista ga prepozna kao X360 controller i radi extra u svakoj igri (komplet shema prikazivanja kotrola se promjeni / prilagodi za njeg). A ti ako nadjes i "obicni" Microsoft gamepad za Xbox360, slobodno ga uzmi, identican je kao i ovaj "For Windows". Mozes cak i kupiti wirless adapter koji se usteka u USB i onda na ta jedan prijemnik mozes 'nakacit' do 4 wirless x360 gamepada i igrat sa njima normala na PCu (sto mozda i jeste najbolja opcija ako vas vise igra za jednim PCom, zbog kablova itd.)

    Npr. uzmes jedan ovaj pack (gamepad + prijemnik): http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.18437
    I uzmes jos 3 ova: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.18435
    Dernek i po :)

    2k pravi ne bas tako dobar NHL..
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  3. Vedo

    Vedo Moderator

    ako cu te ja razvalit u CoDu rad Razer podloge onda cu i sa X360 gamepadom te dobit NBA-a :roll: U pitanju je samo Plug'n'play funkcija i lakse snalazenje u igrama, a nikako skill.
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma naravno, šalim se. Razvalit ću ja vas sve.
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    i ja ću vas razvaliti... s tastaturom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :p :p :p


    EDIT: PC verzija igre odgođena za 12.10!!!! piše na 2ksports.com. razlog je valjda neke dorade da više "liči" na ps3 verziju... nadam se samo da to neće značiti i dizanje sistemskih zahtjeva....
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

  7. Esh

    Esh HWB

    Gdje se ti procitao? Nema mi bas logike da im par dana u odnosu na prvi datum moze pomoci s obzirom na logisticke probleme koji prate distribuciju igara.
    Inace, vec par dana je dostupan demo za 360 na XBL: http://2ksports.com/news/nba2k10/352.
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    na nba-live.com forumu sam pročitao... i meni je čudno zašto su to odgodili jednu sedmicu...
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Probao, isto sve ko 2K9, dakle dosta dobro :D
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Nemoj tako, trebalo bi biti mnogo nekih 'tweakova'. Ja nisam bio nesto odusevljen sa 2k9 (PS3).
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jbg ne mozes bas iz demo-a ocijeniti igru ali po vidjenom meni je 99% igre jednako kao 2k9, isto kazu i oni sto su odigrali full...
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pc verzija 2k9 mi je ostavila šmek nekako nedorađene igrice... sam patch koji su izdali je bio skoro 2gb, a opet je bilo dosta neporavljenih stvari... nadam da su ovo odgađanje 2k10 iskoristili da sve eventualne nedostatke svedu na najmanji nivo...
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Dok sam jos igrao online sportske igre, prije nekih 6-7 godina, uvijek je bila fora da u svakoj igri postoji jedan ili vise bugova, odnosno propusta koji se u svakoj prilici mogu iskoristiti za postizanje gola ili kosha te taj fol onda exploita pola Internet populacije i pokvari ti svaki chejf :D
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kao trice u nekom prastarom NBA-u na PS1, sprint prema liniji 6,25, opalis i ulazi svaka :D
    Ili NBA Live 2004, u svakoj utakmici sam imao 100% trice :lol:
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Slicno u jednoj od Live verzija je bio 'feature' da svaki put lopta ulazi u obruc kada shutirash u zadnjoj sekundi :D Ili u nekoj od FIFA je bilo da sa jednim potezom (neki okret) mozes proci od gola do gola :D
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  18. Esh

    Esh HWB

    Izgleda da zavisi od trzista do trzista. Npr. za EU je spomenut 9. oktobar, u Americi 12. oktobar, eto u Australiji ranije...
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe Enise thnx, btw govoris li za ubuduce ili sendit dopusta cancel vec narucenoga odnosno preordera?

    Edit: sad vidim da ima cancel opcija, znaci jednim klikom moze se otkazati? a koliko je sigurno da ce se zaista pojaviti na steamu i moze li se znati cijena unaprijed?