NBA 2K9 for PC

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Sep 29, 2008.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nisam je skinuo niodakle :)... a toplo se nadam da će biti patcha za "nabaviti" :D
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Eh ako nisi skidao, onda ce ti sigurno taj provider nabaviti i patch na CD-u, lol.
     
  3. b4HkoS

    b4HkoS Novi član

    dobro bi posluzio patch za transfere...
     
  4. Dexx

    Dexx Aktivista

    pa imas updatovane rostere na nba2k9 forumu ;)
     
  5. AirCanada

    AirCanada Guest

    jel zna iko kako podesiti da mi gamepad bude "main controller", da bude glavni u igri , da bude ispred tastature , to sam jednom slučajno uspio i menu mi je prestao štopati , a također kada igram association i igram onaj trening s čunjevima nemogu podesit da upravljam sa gamepadom jer mi je tstatura main controller , a među opcijama association treninga nema mijenjanja strana .... MOLIM VAS DA ODGOVORITE ! :?:
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zna li neko ima li negdje u bih kupiti orginal nba 2k9 za pc?
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    i još kad bih znao kako da kupim igru preko tog sajta... nikad nisam kupovao ništa online...
     
  9. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ja mislim da ti je najbolja opcija ebay


    Evo upravo gledam taj site...veoma jeftino...mozda i ja narucim FIFU ako budes narucivao javi!
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    Sve sto trebas otvoriti nalog kod njih i imati validnu creditnu karticu i to je to. Dalje je sve, pa mogu slobodno preci, narcatano, ne mozes masiti niti da to hoces. Ugodan shoping :)
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    e onda ništa od tog... ima li negdje za keš da se to uzme? :D
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    na kraju sam ipak uspio ovladati kontrolama i na keyboardu i na padu i sad mi je ovo ponajdraza igra

    btw zna li neko cemu sluzi 'lock on D' tipka/funkcija?
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja na tastaturi mogu samo osnovno, dodavanje, šut, trčanje, zakucavanje i zvanje akcija... alley oop nikako nisma uspio, kamoli nešto drugo...
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    uspio sam ja aley-oop mislim da je prava kombinacija post-up tipka plus dodavanje, ali nekad hoce, a nekad nece, mislim da igrac treba biti sam ispod kosa odnoso imati talenta za to, a ova lock on d tipka je je da se zakacis na igraca tj da ga prati automatski u odbrani, ali i to izgleda samo relativno vrijedi, tj nekada ga prati a nekad se sam otkaci..kako citam na netu ili je to neki bug ili i to pali samo kod igraca koji su talentovani za to odnosno samo u odredjenim situacijama/pozicijama...
     
  15. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Neprati ona njega , jer ti mozes isto i sa strelicama to da radis samo on u ovom slucaju se postavi u "STAV" tj. real defence igra.a alley je post up i pass i uvijek ce ti igrac kojem hoces da bacis loptu krenuti na kos ali rijetko kada uspije mada sve zavisi od situacije !
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Cover za 2k10

    [​IMG]
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Mislim da je na Live 10 coveru Howard ;)
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Aha, al me cudi kako su mu uspjeli strpati ona ramena na cover :D
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Spike Lee malo reklamira 2K10 :

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ww-GuDjeWnA&feature=channel_page[/youtube]
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    za ovaj sam i ja glasao, najbolji je :)