NBA 2K9 for PC

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Sep 29, 2008.

  1. b4HkoS

    b4HkoS Novi član

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Valjda ce biti ok :D

    ma dzojstik u ruke i sibaj :D
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: NBA 2K9 for PC?

    jao odlicna vijest :) ionako mi se NBA nije svidjala,pa sam tako manje igrao kosarke(virtualne :)).zivi bili pa vidjeli :)
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  4. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Ko hoce da se kladimo o tome koliko ce im vremena trebati da krenu sa kukanjem o piratstvu?:)
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: NBA 2K9 for PC?

    pošto nemam pojma oko "snage" xbox360 (a valjda će biti port od tog), u kakvom je to odnosu sa PC-em? zašto na ovom forumu od 2k sportsa špekulišu da, ako će biti port od 360, da PC zahtjevi neće biti pretjerano veliki?
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: NBA 2K9 for PC?

    9600gt i C2D i moci ce ;)
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: NBA 2K9 for PC?

    haveru, odakle mi takva grafa... zajebi to onda...
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: NBA 2K9 for PC?

    nisam siguran,ali mislim da se 2K nije ranije zalio kad su izdavali PC igre na pirateriju,mada tada to nije bio trend.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Ne mora ta, moze i jaca. :smt005
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: NBA 2K9 for PC?

    :mrgreen: :mrgreen: (nadam se da će zahtjevi biti na nivou cod4 :wink: )

    elem, evo oficijelno, da ne može biti oficijelnije :D : http://2ksports.com/games/nba2k9
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Re: NBA 2K9 for PC?

    odbrojavam dane 8)
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Sve neki fanovi kosarke, a tri se covjeka javila kad smo pricali o pravoj kosarci na drugom threadu. Postavlja se pitanje da li je iko uzeo loptu u ruke?:D
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: NBA 2K9 for PC?

    hehe nemoj tako ja bas jucer slistio ovu djecurliju iz net kluba uzivo na terenu..hehe onako tromo djelujem i nekosarkaski i oni su mislili lako ce samnom kad tamo..( premladi su da bi znali ko je charles barkley).. jos danas uzeh turnir u socceru eh sad sam najveci lola u selu... :smt006
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Ako su oni petogodisnjaci kakvi su bili kad sam dolazio do tebe, onda ne sumnjam. :mrgreen:
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: NBA 2K9 for PC?

    hehe svaka cast Stivi , smijem se evo cijelo jutro od kad sam procito ovaj komentar, :smt005 ali u modenom fudbalu i kosarci moze svako svakog pobijedit tako da nijedna pobjeda nije za podcijeniti :)...cak je , cini mi se , i sam izlazak na teren veliki uspjeh, sjecas se kako si se ti prepao sportskih susreta kad je ono trebo bit hwb meeting tuzla.... :smt006 nisi htio ni da cujes..... :smt003
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: NBA 2K9 for PC?

    sa 2k sports foruma:

    Minimum Requirements:

    OS: Windows Vista, XP, or 2000
    CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista)
    RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista)
    Disc Drive: 8x or faster DVD drive
    Hard Drive: 10.5 GB or more free space
    Video: DirectX 9.0c compatible *
    Sound:DirectX 9.0c compatible
    Input: Keyboard or dual-analog gamepad
    * Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required: ATI x1300
    or greater | NVIDIA 6600 or greater | DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Ma da, 9600GT & C2D za full detalje, kao sto i rekoh
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: NBA 2K9 for PC?

    ja se nadam da neće... nek grafa bude na nivou cod4 i šta treba bolje - ništa... samo nek je gameplay okej...
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: NBA 2K9 for PC?

    ne kontam kako mozes poredit FPS cod4 i kosarku po grafici :S nes ovdje igrat i iraku kosarke pa da bude grafika ista :lol:
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: NBA 2K9 for PC?

    ne poredim na način na koji ti misliš... opštepoznato je da se (većinom) 3d pucačine uzimaju za mjerilo svih mogućih gejmerskih testiranja i poenta je kad jedan cod4 sa onako prelijepom grafikom može odlično da radi i na slabijim mašinama (isto kao i pes), zašto praviti monstruma od nba košarke sa sistemskim zahtjevima... bolje da naprave dobar gameplay i da dobro optimiziraju igru, a ne da uživam u slow motion-u od grafike...