NBA 2K9 for PC

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Sep 29, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Sa 7300GT neces ovo tako lako igrati sa eye candy postavkama, koliko bi god ti to volio. Mani se tih poredjenja. Svi bi mi voljeli da je na PC-u sve optimizirano kao na konzolama, ali to nije slucaj.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: NBA 2K9 for PC?

    ne vjerujem da ce se moci i medium na 1440*900 igrat u 30+fps.daBogda da mogne :)

    madball ne znam koju ti grafu imas,al iz bahinog posta skonta 7300g,pa ako je tako ne znam kako to ti mozes igrat cod 4 normalno -.-' na min detaljima i rezoluciji 1024*768 mozes izvuci 60fps,na 1440*900 ne sjecam se,al mislim da ima 30fpsa.a na minimum detaljima grafika je daleko od ljepote ;)

    ne ocekuj da dobijes grafiku kao na onom traileru ;) doduse,bitno je da dolazi 2k9 kosarka,jer nba08 je odron kakvu god grafu imala i zahtijevala :(
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: NBA 2K9 for PC?

    moram pohvaliti cijenu, 20 dolara će koštati...
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Ako je podatak tacan, nesto tu nece valjat :) Vjerovatno neka analogija sto je rip s xboxa.
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: NBA 2K9 for PC?

    auh nije bas ni na konzolama sve optimizirano il se meni potrefio los primjerak ps2 gdje je we trzao u kaznenom prostoru ko lud
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: NBA 2K9 for PC?

    izgleda da je razlog što neće podržavati online opcije kao xbox/ps3 verzija... a spominje se i to da cijenom žele da svedu pirateriju na što manji nivo...

    smiješno je da, npr. fifa 09 za ps3 i xbox, koja je savršena igra za te dvije konzole, košta isto i za pc (megalomanskih 50 eura), za koji je potpuni promašaj... i onda se kao čude što im piraterija "kvari" računicu....
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: NBA 2K9 for PC?

    to je bila sa WE8,a to je cini mi se PES4,pa je trazalo svadje :D i tema je nba 2k9 ;)
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: NBA 2K9 for PC?

    hehe kod mene na kompu pes 4 ne trza ni najmanje , ne cudi me to buduci je pc bolji od konzole ;)
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Za PC verziju:

    :s
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: NBA 2K9 for PC?

    a valjda ce bar napravit LAN mogucnost, pa preko Hamachija da se moze igrat :roll: Danas je izasla za X360
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: NBA 2K9 for PC?

    ma daj ba,pa makar lan da naprave :S ja jedva cekao da mogu s jaranima raspalit koju,posto nisu ljubitelji PESa,a vidi sad :(
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: NBA 2K9 for PC?

    valjda će se moći preko IP adrese igrati... na kraju krajeva i ako ne mogne, drago će mi biti da mogu i protiv kompa zaigrati normalnu košarku nakon onih gluposti iz ea sportsa...
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Usput, cisto informacije radi, jucer je IGN objavio recenzije za Xbox 360 verziju 2k9 i NBA Live 09 pa je tako 2k9 dobila ocjenu 8.5, a Live 09 6.5.
     
  14. b4HkoS

    b4HkoS Novi član

    Re: NBA 2K9 for PC?

    Normala 2k9 daleko bolja od Live :p
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: NBA 2K9 for PC?

    zapravo tek sam sad skontao :oops: da ce se vjerovatno moci igrati "hot seat" s nekim drugim.ono dodje jaran kod tebe,dva gamepada i igrate,kao PESa :) ako ni ovo ne mogne,e jbg onda :(
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    još malo i ovo čudo izlazi... mogao bi i demo ovih dana...
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Osvjetljenje & kontrast se cine MNOGO boljim na X360, nekako mi ovo izgleda blijedo i mutno :|
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa nije ovo xbox360 i nemaju svi 8800 :lol: :p

    a s druge strane, te opcije su se uvijek mogle podesiti u igrama...
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    nemaju svi, al posto je nova 200 - ima je dosta ljudi ;)
    Ne govorim samo o kontrastu, vec osvjetljenje opcenito, nekako na ovim screenovima blijedo sve izgleda, a i texture (npr. natpisi tima na terenu) izgledaju pravo mutno.. Damn, valjda je nece usrat za PC.