NBA Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Jun 25, 2009.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Tesko, ovo je bila jedna za kladionice :mrgreen:
    I ako dodje do majstorice bit ce u OKC-u.

    Ako ko uspije okrenuti 0-3 bit ce to Celtics-i.
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Harden izjednacio nba rekord u zaredom pogodjenim tricama sutajuci trice 7-7
    [​IMG]

    kod tebe sve tesko...imal ista da je lako u ovom zivotu? :mrgreen:

    ova sinoc je bila u oklahomi, a i druga utakmica koju su zamalo dobili sretnim odbitkom durantove trice je bila u oklahomi...Houston je ocito bolji od njih kad igraju timski e sad jedino ako harden podje forsirati iso kao u prethodnim utakmicama okc ce imati sansu..ako bude igrao timski okc nema sanse...
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Jest Houston bolji kad su izbacil Westbrooka iz igre.. Volio bih da Boston izbaci NYC :) Veoma.
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    bolji su i sa westbrookom... u zadnjoj utakmici u kojoj je wes igrao na srecu su dobili i na sudije...

    pogledati od 0:15
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I gotovo.

    I Celtics-i i Rockets-i.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    ... I Clipers-i.

    Memphis, preokrenuo iz 0:2 u 4:2.

    Ostala jos veceras 7 tekma Nets - Bulls, da se zatvori prvi krug PO.

    Nets-i su sigurno u predosti psiholoskoj. Ali Bulls-i nisu tim koji se tako lako predaje. Uglavnom bit ce interesantna utakmica.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    DA BULLS!!!

    Srcanom borbenoscu i bez Kirka i Denga, (i Rose-a) do pobjede u 7 utakmici protiv Nets-a u NY, od 93:99.

    Noah sa 24 poena, 14 skokova i 6 blokova predvodio Bulls-e. Uz njega je odlican bio i Balinelli isto tako sa 24 poena, i odlicnom smirenoscu kod izvodjenja slobodnih na kraju utakmice.

    Sad protiv Miami-ja, samo dat sve od sebe pa sta bude. Ne mislim da mozemo uzeti seriju, ali malo ih napatiti sigurno mozemo.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Heat - Bulls 86:93. Opet bez Kirk-a, Deng-a i Rose-a.

    I dalje mislim da je Miami favorit za prolazak dalje, ali ne moze covjek da ne bude impresioniran ovim momcima. Nikad se ne predaju.
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ne znam sta bi ti reko ....izgleda mi kao da postajem navijac chicaga...jer ono sto trazim od timova za koje navijam da samo ostave srce na terenu....moze biti da ce miami prebaciti u visu brzinu i lako zavrsiti seriju...ali ne bi me zacudilo i da bullsi dobiju...zivot je nepredvidiv....ko zna sta ce se desiti... moze biti i da se Rose vrati...mozda ce ga drama u 2 rundi ili mozda kasnije navesti da ipak ove sezone zaigra...
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa kruzi ozbiljna vijest, da ce se Rose vratiti u 3-oj utakmici, pred domacim navijacima. Vidjet cemo hoce li biti ista od toga.

    Ma naravno da je Miami- i dalje favorit, ali kao sto rekoh u predhodnom postu, Bulls-i, zaista impresioniraju, jer kroz citavu sezonu kubure sa povredama, pa evo sad i u PO, ali se nikad i pored toga ne predaju. Igraju srcem, izgaraju na terenu. Pa eto Nate, morao imati sivanje usne sa 10 savova, jer je se bacio za jednu loptu, i kad je bio na podu, James padne mu na glavu, i ovaj zaljepi od parket, i krv poce sikljat na sve strane. To je bilo u 2/4, kad je otisao u svlacionicu, gdje su mu usili usnu, i on izasao na pocetku drugog poluvremena opet na teren, i zabio 20 poena u 2. polu... cini mi se.
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    30 razlike izgubi chicago...svejedno prvo poluvrijeme je bilo ekstra interesantno, 2. nisam gledao....chicago ima neku strast u svojoj igri- svaka im cast...
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bilo je svega. 2 igraca Bulls-a izbacena u 4/4.

    Miami vise nego zasluzeno do pobjede. Ali nije Bulls-ima prva trekma da zinu velikom razlikom, pa odmah iducu puno bolje odigraju. Cudna su ekipa po tome.

    Sad se ceka 3.-ca tekma i ocekivanje hoce li Rose zaigrati. Ima interesantan finansijski faktor za Bulls-e u svemu tome. Ako Rose ne odigra niti jednu utakmicu u regularnoj sezoni (a nije) i playoff-u, citav njegovor ugovor za 2013 sezonu sto je nekih 13-15mil. ce isplatiti osiguranje.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Treca utakmica je vjerovatno najvaznija za Bullse, u zavisnosti od toga hoce li se moci vratiti u seriju.. Ne vjerujem da ce Rose zaigrati ove sezone.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma Miami je favorit veliki u svakoj tekmi. U to nema dvojbe. Ali bit ce interesantno ako nista. Bulls-i se nikad ne predaju od kako je Thibs trener.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    da vidio sam to nekoliko puta u RS, ali ako se dobro sjecam to su uglavnom bili domaci kiksevi?
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    veceras treca utakmica miami -indiana... dobra serija.... da li je indijana zaista na miamievom nivou ili miami jos nije stisnuo gas kao prosle godine?
    [​IMG]
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vidjet cemo. Igra Indiana prilicno dobro. PAmetnije od Bulls-a moram reci. Bulls-ima je bio prioritet veliki trojac Miami-ja, ali su bili zapostavili ostale... Dok Indiana, vise se obazire na igru 1-1, bez nekog posebnog udvajanja velike trojke.

    Dok je druga serija skoro pa rijesena. 3:0 Spurs-i vode. Od toga 2je utakmice otisle u OT, ali ih onda Mamuze tamo lako slome. Sinoc su Medvjedi, imali vodstvo od 16 razlike nakon 1/4, ali su je vec prosuli do kraja 2/4. Imali su Medvjedi i sut za pobjedu u regularnom dijelu, ali su bili prilicno bezidejni, pa je bio na kraju napada sut na silu. Onda ih Spurs-i izdominirali u OT.

    Uglavnom dobra kosarka za gledanje. Iskreno nemam neke favorite, samo uzivam u dobroj kosarci.
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    dosli smo do finala hoce li lebron jamiti od sparsa?
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    prpa me uhvatila,Boga mi puno vece sanse imaju Spursi da uzmu..

    Trecu tekmu je slabo koristio Birdmana Spoulstra,ne znam zasto,dobar inace bude protiv Spursa i haman je jedini koji kupi lopte ispod kosa i opcenito u skokovima..vidjecemo..ali ne sluti mi ovo na dobro vrucini..